Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja a lány, maradjun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a lány, maradjunk barátok szerintetek lehet belőle több?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalat, nagyon meg vagyok vele, beszélünk minden nap, nagyon sok mindent tudunk egymásról, így azt is hogy előző barátja nagyon megbántotta és mondta h nagyon fél új kapcsoltba kezdeni. Hogy ha tovább teperek szerintetek lehet esélyem?

2014. jan. 7. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Adj időt neki, lehet hogy még nem heverte ki. De ne erőszakoskodj, ha nem akarja a kapcsolatot, akkor ne erőltesd.
2014. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőszakoskodj, mert most biztos nem akar semmit. Talán később ha túl lesz ezen a kapcsolatán lehet belőle valami, de az is lehet, hogy nem. Pár hónap várakozást biztos be kell vállalnod.
2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
idővel talán.
2014. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pár hónap:O hát az a baj hogy én mondhatni szerelmes vagyok már bele, de nagyon elbizonytalanodtam, csak azt tartja bennem a küzdést hogy szerintem ad olyan jeleket hogy neki is bejövök, de már nem bírom ezt...:(
2014. jan. 7. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
ez az amit nem lehet előre tudni... de sok esetben csak lerázó duma
2014. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer szerelmes volt belém egy csaj (én is belé), de mikor bevallotta, teljesen ledermedtem, olyan váratlanul ért a dolog. Néhány nappal később e-mail-ben én is bevallottam neki, de erre azt válaszolta: "sajnos az érzéseink nem azonosak. Sajnálom." Szóval az embernek akár néhány nap alatt megváltozhatnak az érzései, így fordítva bizakodj nyugodtan, sőt, talán valamivel le is tudod venni őt a lábáról! :)
2014. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teperj, de visszafogottan : )

Ne legyel eroszakoskodo es ha ezekbutan sem szeretne toled semmit akkor hagyd : )

Valoban honapok kerdese hogy megkapd a valaszt de addig is legy erosbes kitarto.

Probalj neki peldaul viragcsokrot vinni stb :D hatha megenyhul a szive : )

2014. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, főleg neked utolsó, így már kicsit jobban érzem magam, hát nem tudom mi lesz, de most már szerintem tényleg kitartok egy jó darabig, mert én komolyan gondolom, és szerintem rá jött erre ennek köszönhetem azt h már ő keres néha aminek nagyon örülök, és igen most egy darabig nem próbálkozok be csak utalgatok rá, mondjuk ez eddig is meg volt:)
2014. jan. 7. 15:57
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy igen most nem rlg gondolkoztam azon hogy meg kellene lepni virággal vagy ajándékkal, így hogy te is mondtad meg is teszem most már:)
2014. jan. 7. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok szerenset : )))

Remelem sikerul elerned hogy fogadja a kezdemenyezesedet : )))

2014. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!