Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Szakítsak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy másfél évig szerelmes voltam egy fiúba, akivel nem jöhettem össze, mert elég sok félreértés történt köztünk, holott lehet, hogy én is tetszettem neki. A vége az lett, hogy összejött egy táborban egy csajjal, akit aztán többet nem látott, tehát egy hétig jártak. Én akkor elhatároztam, hogy akkor őt elfelejtem, ami nem sikerült 100%-osan, mert még mindig úgy érzem, hogy szeretem. Most járok egy sráccal, osztálytársam, és elég hamar összejöttünk, viszont a kapcsolat eleje óta úgy érzem, hogy ez inkább csak egy barátság a részemről, mert nem érzem azt, amit az előző srácnál, nem vagyok szerelmes belé. Sokat gondolkodok azon, hogy szakítanom kéne vele, és megmondani az előzőnek, hogy szeretem... Nem tudom, ti mit gondoltok erről? Még annyit, hogy ez a fiú, akivel vagyok, nagyon angyal, aranyos és kedves, és nagyon szeret, nem akarom megbántani, mert semmivel sem érdemelte ki... Kérlek titeket, segítsetek! Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a regényt ;)

2014. jan. 13. 03:37
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
38%
Ha nem jó a kapcsolat már az elején ne maradj vele... próbáld meg azzal akibe szerelmes vagy... ezt józan gondolkodásnak hívják... sok ész nem kell hozzá dehát a nőknek ennyit adott a jóisten... az aranyos sráccal legyél kíméletes.. a szerelmednek meg ne mond el hogy miatta szakítottál a másikkal hanem várj pár napot egy hetet és utánna mehet a másik.
2014. jan. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem dugasd meg magad mindenkivel úgy könnyebben tudsz dönteni.
2014. jan. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szakíts a rendes gyerekkel,mielőtt jobban beléd esne.
2014. jan. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp meg fogod bántani a mostani "párod". Gondolkodni kell! Nem kell rögtön összejönni mindenkivel.
2014. jan. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Mi az anyámnak jöttél össze azzal a szerencsétlen sráccal ha nem szereted???

Gondolkodni meg mi fogunk helyetted nem?

2014. jan. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen mindig a rendes normális fél baszik rá..

Szegény srác

2014. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint külső szemlélő:

1. szakíts a mostani barátoddal tökmindegy mi történik utána mert tuti baj lesz belőle és te húzod majd a rövidebbet, pláne ha oszt társak vagytok.

2 Mondd el a srácnak ha nincs senkije ,h mit érzel.

2014. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Úristeeeen! POnt ez volt velem is!Szakíts a fiúval mert könyyebb lesz hidd el de mondd el neki hogy barátok szeretnétek maradni, és a másik fíunak ha nem mutatja azt hogy érezne irántad valamit akkor még ne mondd el neki de környékezd be és legyél vele sokat és majd akkor:)
2014. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Remélem össze jön veled az a srác aztán meg kidob mint egy kivert kutyát mert ő éppen másba szerelmes....
2014. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!