Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ez nem kapcsolat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez nem kapcsolat! Várjak amíg keres? Szakítsak esetleg?

Figyelt kérdés

Augusztus óta vagyok együtt egy férfival.

Nagyon jól megvagyunk, túlzás hogy szeretjük egymást.

Ő 3 élelmiszer bolt főnöke, és ennek meg is iszom a levét.

Nagy rajta a felelősség, állandóan jön megy, be kell állni a pénztárba, zárásra nyitásra oda érni, szóval hétfőtől vasárnapig non stop van nála!Ha a munka időnek vége akkor hagynom kell pihenni!

Van hogy 1 hétig nem is találkozunk, pedig helybeli vagyok a boltnak (ő nem)

Csütörtökön találkoztunk és mondta hogy pénteken is fogunk, akkor nem, én nem zavartam őt.

Majd szombat körül betegeskedett, hagytam őt és tegnap fel hívott hogy ma találkozunk, de a mai is befucsolt.

Ha bár azt mondta keresni fog, én türelmesen vártam őt, de meg untam és 4-kor felhívtam, közölte hogy x városban van ami 30 km vitt valakinek húst.

Aztán zárás után találkozunk. Ez amint mondtam 5 kor van, mire kaszát zárnak fél 6.

Na 6 kor felhívom hogy mi a helyzet, erre mondja menjek az egyik bolthoz, csak egy csókra van ideje.Megy hozzá egy barátja úgy hogy a ma estének lőttek.

Nagyon fáj, van kettő kis lánya is néha velük is kell lenni de azért rám is szakítania kellene időt.


Szerettem egyébként, de már egyre inkább nyitva a szemem-


2014. jan. 6. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tud rád időt szakítani - amire az a megoldás, hogy eleve felelősségteljesen kellett volna hozzáállnia ehhez, és előre leszögezni, hogy nincs ideje párkapcsolatra... Nyilván igényled, hogy törődjön veled és néha legalább két csóknál többre találkozzatok, de kétlem, hogy ezt ő jelenleg fizikailag meg tudná oldani.
2014. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!