Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja összejöttem agy sráccal, aki nagyon tetszett, és úgy éreztem, szerelmes vagyok. Ő is szeret engem. Az elején minden rendben is volt, azonban miután eltelt pár hét, kezdtem úgy érezni, hogy mi nem illünk össze, és hogy már talán nem szeretem, csak úgy, mint egy barátot. Viszont nem tudom, hogyha szakítanék vele, biztos megbánnám, mert nagyon kedves és udvarias, nem ő tehet erről az egészről, és nem akarom őt bántani, de hazudni sem szeretnék neki... Még az is lehet, hogy csak rosszul érzem, és majd újra beleszeretek, vagy nem? Mit tegyek?

2014. jan. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már ezerszer éreztem így. Nem fogsz beleszeretni sajnos. Szakíts!
2014. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adj időt magadnak ,gondolkozz el azon, mit is szeretnél valójában és utána tarts ki az álláspontod mellett
2014. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy. Ne legyen kapcsolatod!
2014. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ne a szerelem érzését és az eufórikus pillanatokat hajszold, hanem igyekezz minél jobban megismerni, felfedezni a srác értékeit. Közben hagyd neki ugyanezt, és simán beleszerethetsz ezek miatt is. Szépen óvatosan vezesd be neki ezt a témát, beszélgessetek a szerelemről, de semmiképp ne hazudd neki azt, hogy szerelmes vagy belé, ha nem így van.
2014. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne velünk vitasd meg ezt, hanem az érintettel. Mert ő tud rajtad segíteni.


Ez a kapcsolat lényege. Hogy vele meg tud beszélni az élet kátyúit is és közösen kitalálni, hogyan kerüljétek el.

2014. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont én fogom megmondani, hogy szakíts vele jah!
2014. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!