Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betudja az ember magának...

Betudja az ember magának beszélni hogy elmebeteg?

Figyelt kérdés

16/fiú vagyok és itthon rengeteg családi gondjaink vannak de elenne semmit nemtudók tenni sajna és leginkább úgy érzem hogy az egész az én hibám és minden nap az bizonygatják nekem hogy semmire nem vagyok jó :( bármit teszek akkor se jó nekik szerintetek én vagyok a hibás?

és már kezdem teljesen úgy érezni hogy teljesen elment az eszem már magam se tudom mit csinálok néha :S valamire nem is emlékszem most mit tegyek?


2010. okt. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, erre en is nagyon kivancsi vagyok, mert ugyanilyen problemakkal kuzdok.Folyamatosan attol rettegek, hogy mg fogok bolondulni...:-( Ez mar szinte maniamma valt, es nem tudom, mit tegyek ellene:-(
2010. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ember mindent be tud beszélni magának,akár azt is hogy szellemeket lát.

Nem te vagy a hibás,hanem a körülményeid. Az iskolapszichológustól kérj segítséget,mielőtt depressziós leszel egészen.

2010. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
XD pont ez,az az iskolában aki ilyesmivel foglalkozik abban megbízni nem szabad mert túl sokat fecseg :S
2010. okt. 19. 18:29
 4/8 A kérdező kommentje:
de amm azért gondolom hogy az is lehet téll megbolondultam mert nagyon sokat változtam pl depressziós gyanús voltam kb 3 hete de ez hosszú és most meg kezdem összerakni a képet magamról és fura vagyok mert pl magától remeg a lában nem alszok sose nyugodtan rengeteg rémálmom van (főleg itthoni dolgokkal kapcsolatban ) szal fura az egész
2010. okt. 19. 18:33
 5/8 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat pls segítsetek
2010. okt. 19. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Be lehet beszélni. És evvel vigyázz. próbáld meg magad tűrtőztetni! Én is ilyen helyzetben vagyok, nálunk sincs minden rendben. családi gondok. Sorolhatnám.. Próbáld meg elengedni a füled mellett. Ha nem megy, nyugtató teát esetleg nézhetsz egy herbáriában, de vigyázz magadra. Ha a zenében megnyugvást találsz, akkor ilyenkor húzódj el és éld ki magad. A zene jó terápia, legalábbis az indulatokat néha csitítsa. Nekem szokott segíteni.

2010. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha depresszió gyanús vagy, azt kezelni kell. Nem tudom mennyire nagyok a családi problémáid, nem lehet, hogy azért látod ilyen rossznak a helyzetet, mert depressziós vagy? Tehát nem mindegy melyik jött előbb, a rossz közérzet stb vagy a családi problémák. Én pl pánikbeteg vagyok, és olyan dolgokon aggódok amiken nem kéne, pl párkapcsolatban, tehát túlaggódom, felfújom a dolgokat, amik nem is olyan nagy dolgok.
2010. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a problémák jöttek előbb mert eddig 1 bajom volt hogy nem tudtam különbséget tenni jó és rossz között mindig arra tanítottak hogy hazudjak és már nem tudtam igazat mondani :S most meg félek hogy toltál depis és bolond vok de nem tom mert valamikor semmi bajom de olykor huuuu agresszív vagyok idegbeteg és szinte nem is emlékszem rá mit teszek olykor :S
2010. okt. 20. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!