Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akar tolem valamit...

Szerintetek akar tolem valamit, vagy csak baratkozni akar? Olyan mintha ezer eve ismernem. Legyszives normalis valaszt adjatok.

Figyelt kérdés

Mult het penteken baratokkal elmentunk a helyi kocsmaba, de az egesz ugy kezdodott hogy kajalni indultunk. Utkozben talalkoztunk a sraccal es megkerdeztuk, nincs-e kedve velunk jonni? Mondta hogy de. Aztan bemutattak minket egymasnak.

Jol ereztuk magunkat, dartsoztunk, es reneteget beszelgettunk. Amikor zart a kocsma elkoszontunk es hazaindult mindenki. Csutortokon talalkoztunk ujra, mert a buszra vartam. Kezet fogott Ricsivel, utana ram nezett, elmosolyodott es koszont hogy 'szia.' En zavarba jottem es visszakoszontem neki hogy 'szia.' Utanunk kiabalr hogy szombaton menjunk? Valaszoltunk hogy mehetunk.

Megdumaltunk mindent, vartuk a mozinal, amikor megjelent az egyik haverjaval. Elmentunk megint kocsmazni, kikertuk a piat, kimentunk ragyujtani es beszelgettunk (4en voltunk ott). Utana dartsoztunk, es beszelgettunk. Egyszer raneztem, (hatalmas szemekkel), elmosolyodott es megemelte a szemoldoket. Meguntuk a dartsozast, mentunk tekezni. Ricsi es Kevin tekeztek, en meg Zolaval leultem a kanapera. Neztuk hogyan jatszanak a fiuk, es megkerdezte hogy meg mindig ki akarok-e menni cigizni. Mondtam neki hogy igen. Azt valaszolta hogy akkor kijon velem. Szoltunk a fiuknak hogy kimegyunk. Le akartam ulni amikor megkerdezte hogy nem akarok-e kerulni egyet buszvegen? Mondtam hogy menjunk. Elindultunk, utkozbe beszelgettunk mindenrol.. Aztan visszamentunk kocsmahoz, pont jottek ki a fiuk is. Elszivtunk egy cigit, butultunk picit, visszamentunk dartsozni, es a 3ik kor utan egy csoka be akart szallni. Kerdeztem Zolat hogy kijon-e velem. Mondta hogy persze. Kimentunk, leultunk es beszelgettunk. Elmeselte hogy milyen volt az elete stb. Es mondta hogy jo csaj vagyok es hogy a barna jobban allt mint a szoke. Azz is mondta meg hogy jo velem beszelgetni csak nem itt es nem reszegen. *-* :$$ Olyan titkokat arult el nekem amit masnak nem. Olyan mintha ezer eve ismernem. Amikor bezart a kocsma, megoleltuk egymast, es megbeszeltuk hogy osszejovunk meg igy dartsozni. Szerintetek?


2013. aug. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő az igazi!
2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kib@@szott love story.
2013. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 walk w1th mee ***** válasza:
valaki foglalja össze:D
2013. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki =)
2013. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 20:25 besirtam a valaszodon.:|:$

koszonom mindenki!

2013. aug. 4. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a múltkor egy vén embernek mondtam el az életemet,

egy kocsmába!:D

2013. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Én meg besírtam a kérdéseden. Nem vicc.
2013. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
..-.- #2 SZAKADJ MEG!
2013. aug. 4. 20:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert hihetetlenek vagytok am! Nem igaz, hogx nrm lehet egy normalis valaszt adni.. Bujjatok el. (a kiveteleknek tisztelet.)
2013. aug. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!