Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában nincs kedvem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nincs kedvem a barátnőmhöz. Mi lehet a probléma szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Szeretem ugyan úgy, de már nem nagyon izgat, ha esetleg hozzá kellene utaznom, és az sem olyan nagy baj, ha nem jön ő hozzám, már nem szeretgetem annyit, nem mondom neki minden nap hogy szeretem satöbbi...

2014. jan. 21. 00:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kicsit össze vagyok zavarodva..
2014. jan. 21. 00:32
 2/14 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, átmeneti dolog. elmúlt. meg kell találni újra a szenvedélyt, közös programok, stb....
2014. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha még szereted, akkor ez csak átmeneti, legyetek többet együtt, találjatok ki új izgalmakat közösen:)
2014. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én hajlandó vagyok tovább folytatni, mert szeretem. Hogyan találhatnánk meg újra a szenvedélyt, miket csinálhatnánk szerintetek?
2014. jan. 21. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el neki úgy udvarolni, mint az elején, és akkor úgy is fogsz érezni, mint az elején. Komolyan!
2014. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy abból kifolyólag, hogy már nincs kevem hozzá, az egészhez, ehhez sem lennd szerintem. :/
2014. jan. 22. 02:51
 7/14 anonim válasza:

Furcsa, az én barátommal is most ilyesmi a helyzet, ő neki sincs hozzám kedve meg már nem szeret olyan szenvedéllyel.


Ha még szereted és továbbra is folytatnád vele, akkor ne gondolkozz túl sokat a dolgon, mert tapasztalatból mondom, hogy az semmi jóra nem vezet. Az én barátom is szörnyen túlgondolja a dolgokat és a végén mindig depressziós lesz, meg az én reményemet is elveszi.


Remélem sikerül túljutnod/túljutnotok a dolgon. :)

2014. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Iktassatok be vmi újat a szexben:)
2014. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: Teljesen ugyan ez történik nálam is mint a barátodnál. :o


#8: Az a baj, hogy a szexet azt élvezem, viszont már nem is kívánom annyira, mint a legelején...

2014. jan. 23. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig miért mondtad minden nap, hogy szereted? Ez akkora hülyeség, így jelentését veszti a dolog.
2014. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!