Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnek en is vonzo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek en is vonzo, mindenki akarja tipus parkapacsolat teren?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok,nem volt soha senkim.Depis vagyok evek ota,maganyos.Nem vagyok szep,az oltozekem is kicsit igenytelen,nincsenek barataim.A szemelyisegem gondolom taszito.


Irigykedve nezem azokat akik kb barkit megkaphatnak,jol oltozottek,vonzoak.


Otletek? :)



2014. jan. 27. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Az edzés kimozdítana...


Vedd már észre, hogy kva szánalmas aimt csinálsz.

Így aztán tényleg otthon fogsz megrohadni.

2014. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Jaj emberek nem látjátok, hogy ez egy troll? Egyfolytában a depijét emlegeti... Aki tényleg orvosi értelemben vett depressziótól szenved szerintetek így ír és ilyeneket? Na lósz-a-rt! Unatkozik a kölök aztán kiírta a kérdést, inkább mondanám agyhalottnak mint depisnek...
2014. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

kedves Utolso:


inkabb nem is kommentalom amit irtal,latszik h nem voltal meg soha depis...

2014. jan. 27. 22:14
 14/19 A kérdező kommentje:
a kedves jelzoket meg hagyd meg magadnak nyugodtan. :)
2014. jan. 27. 22:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Neem barátocskám, az látszik, hogy te nem voltál még soha! Maximum beképzelted magadnak.
2014. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Pont azért írtam ilyeneket.

Depressziós beteg nem vagy az nyilvánvaló.

Mindent akarsz de nem vagy hajlandó tenni érte semmit.


Egyszerűen egy akaratgyenge senki vagy,aki a depije mögé bújik a lustaságát rejtegetve.

Kellemes szenvedést.

2014. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Menj már a depiddel. Ha annyira fész akkor ekisérlek és edzek veled eggyüt. Jól kigyúrod magad. Utánna irány a borbély és a turkáló. Ha ezen is megvagyunk akkor kibérlünk egy ferrarit lefizetünk pár kancigányt és elmegyünk a helyi disco-ba. Gondold meg jól és irj privit, 25 férfi.
2014. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia:) en segiteni szeretnek..bar latom regebbi ez a kiiras, de talan segithetek meg..eloszor is a kommmentelok nagy resze hidd el csak segiteni akart. MAGADBAN kell viszont elkezdened a valtozast. Ulj le es gondolkozz el azon mit szeretnel, milyenne akarsz valni.Ezert bizony tenni kell.Tudom nehez en is voltam depis. DE MINEL TOVABB MARADSZ EBBEN ANNAL HOSSZABB LESZ AZ UT. Valtoztass hirtelen..mindenben!!! Zlegy meresz.ha lehet koltozz el!!! Uj sexy haj.uj ruhak..KERJ TANACSOT HA NEM TUDOD MI ALLJ JOL VAGY HOGY LEGY SEXY. koncentral a valtozasra.a CELODRA!! Hajra csok , puszi:) ha van valami irj :)
2014. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon köszönöm. :)


hát többen nem éppen jó szándékúak voltak,mindegy...

2014. júl. 30. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!