Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srac. Irjarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srac. Irjarok lecci meghato szerelem vallomast, amitol belemszeretne;) valami jot?

Figyelt kérdés
(Tudja hogy bejon nekem de meg nem biztos benne) L/14

2014. jan. 29. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
ne te vallj már szerelmet, légyszi.... az a pasi dolga!
2014. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Öööö... annak idején én hódítottam meg a lányt, nem fordítva. Megfordult a világ? :)
2014. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor az igazi, ha te magad írod, a saját szavaiddal, és nem kell köntörfalazni, nem kell, hogy megható legyen, csak igaz legyen. Sok sikert! :)

14/L

2014. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi írjuk le a szerelmi érzéseidet? az nagyon őszinte lenne... attól nem fog beléd szeretni, hogy te a gyakorikerdesek.hu -ról egy vadidegen szövegét bemásolod neki...
2014. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:

gyakorlatilag felszedik a pasikat a lányok és miért rinyálnak?

jajj nem becsülnek meg, jajj nem hűségesek, jajj nem férfiasak..

ja bocs..:)

2014. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En csak otleteket kertem!! ;)
2014. jan. 29. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
azt nem írtad:)
2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor most irok ahhaha:')
2014. jan. 29. 19:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Lecci irjatok!!
2014. jan. 29. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelmi vallomás max. a filmekben működik. Az életben inkább az működik, hogy szépen, nyugisan, nem kapkodva megismeritek egymást. Azzal, hogy rászívod magad és elkezded szerelmi vallomásokkal bombázni azt fogod elérni, hogy elijeszted. Komolyan.
2014. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!