Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jobb nekik fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb nekik fiatalabb lányokkal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elmélkedem arról, hogy bizonyos fiúknak miért van 3 évvel fiatalabb barátnőjük. Korombeli 16-17 éves lányok közül sokaknak 20 éves barátjuk van. A lányokat még talán megértem, hogy vonzónak találják a barátjukat, mert idősebb, de azt nem értem, hogy a fiúknak mi a "kihívás" egy náluk 3 évvel fiatalabb lányban.


Én 17 éves vagyok, de soha nem jártam nálam sokkal fiatalabb lánnyal (maximum 1 év), nem is tetszenek, valahogy nem elég érettek hozzám (még ha ma a lányok talán többnek néznek ki). Mostani barátnőm is 17, de ő is elég sok idősebb fiúnak bejön. (Elmondása szerint neki nem is jönnek be az idősebbek.)



Nem értem, hogy hogy "érik be" ennyivel fiatalabb lánnyal. Vagy a saját korosztályuknál nincs esélyük, és ezért a talán könnyebben megszerezhető fiatalabbakra mennek?

(Ennek nyilván csak kb. 20-22 éves kor alatt van jelentősége.)

Köszönöm a normális válaszokat, érdekelne, hogy mit érez aki ilyen helyzetben van.:D



2014. jan. 29. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon negatív banda vagytok, akik eddig hozzászóltak. Csupa általánosítás.

Nézd, miközben erről elmélkedsz, ne felejtsd el hogy ez mennyire emberfüggő. Lehet hogy benne van amit többen írtam, hogy egy fiatalabb lány előtt könnyebb érdekesnek, "nagynak" tűnni, de azért nem kell ezt teljesen kihasználásnak beállítani. Persze sajnos olyan is van.

Én azt is megemlíteném hogy ma könnyen előfordulhat, hogy egy 20 éves srác azonos szinten legyen komolyságban mint egy 15 éves lány. Összemosódnak már ezek a dolgok, hiszen a lányok korábban érnek.

Ne fogd ezt fel ilyen negatívan, mert jön majd egy 4 évvel fiatalabb akibe beleszeretsz, aztán máris mehetnek a szemétbe az érvek, amik itt elhangzottak.

Hidd el, mindenkinek megvan az oka rá, hogy miért azt választotta akit választott.

2014. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hmm..érdekes dolgokat írtatok. Én amikor összejöttem a jelenlegi párommal 17 voltam, ő 26. Nem érzem úgy, h ezért jött volna össze velem, mert a vele egyidős csajoknál labdába sem rúghatott volna. Sőt nekem úgy tűnt fel, h nagyon is bejön a vele egyidős csajoknak. Sokszor emlegeti, hogy milyen jó hogy fiatalabb vagyok nála, mert újra éli mellettem a fiatalságát. Az egyetem mellett jut időm sportolni, persze ő is bekapcsolódik, eljárunk együtt úszni, futni, kirándulgatni, amit szerinte egy vele egyidős nővel már nem élhetne meg, jobban lekötné őket a munka meg minden más. Én meg azért szeretem ha egy pasi idősebb, mert valahogy biztonságban érzem magam mellette.
2014. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
#11 , #12 ahogy olvastam a többi választ, már azt hittem, hogy nem is lesznek normális válaszok, köszönöm hogy ti legalább reálisan láttok!!
2014. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11 voltam. Szívesen, bár már jó rég volt :D
2014. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jolvanna xd
2015. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!