Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek tul az osztalyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tul az osztalytarsamom?

Figyelt kérdés
Jartam az osztalytarsammal. Lany vagyok. Ugy kezdtuk hogy legjobb baratok voltunk most szakitottunk. Erzek meg iranta valamit de o irantam semmit mar tul van rajtam de en rajta meg nem..most nem annyira beszelunk par napig hagyjuk egymast de ujra a legjobb bartja akarok lenni. Hogyan erjem el? Es h ne bankodjak? Bocsi h ekezet nelkul irok.

2014. jan. 30. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki h barát akarsz neki lenni
2014. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered az érzéseidet, valójában többet szeretnél tőle.
2014. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen en ujra szeretnem de o nem akarja
2014. jan. 30. 16:43
 4/5 anonim válasza:

képzeld el fecskében Borat stílussal

garantáltan nem fog többet kelleni

2014. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ne erőltesd,te is várj még ezzel,nem lehet csak úgy barátkozni szerelem után,ezt te is tudd most meg.

Sirasd meg,és biztosan túl leszel rajta,nem hamar,de minden rendben lesz.Amíg bánkódsz és amíg szereted,addig ne is akarj a barátja lenni,érzi ő is ezt,és ő biztosan ezért nem akarja.

2014. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!