Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy viseljem el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy viseljem el? Mit csináljak? Kész vagyok ettől a helyzettől.

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki eléggé tetszik. Már tavaly is tetszett, vagyis év elején csak külsőleg, aztán év végén egyre jobban, viszont akkor inkább haver volt, én pedig szerintem túl sok, és a vak is láthatta, hogy nyomul egy osztálytársunkra, szóval megfogadtam, hogy nem zúgok bele. Sajnos mindig beleélem magam mindenbe előre, aztán csak pofára esek folyamatosan, minden téren. Idén megfogadtam, hogy nem fogok foglalkozni vele, vagyis tavaly nyáron, osztálykirándulás után még volt pár nap. Ott beszólogatott, hogy mivan, szar kedved van? De full bunkón... Jó, mondom nem kell ez nekem... Most viszont nagyon kedves, és úgy érzem, hogy lehet, hogy tetszem neki. Kedves, és cseszeget, de aranyosan, amitől pedig teljesen kész tudok lenni, jó (vagy inkább rossz?) értelemben. Órán pl ha mondok valamit, akkor beszól, de poénosan, aztán vigyorgunk mint a hülyék, a folyosón nem enged elmenni, ma bementem infóterembe először, rögtön betolódott mindeki a terembe, aztán gyors kiküldtem mindekit, mert csak a klímát mehettem bekapcsolni, és nem mehettünk be, de bejött, amíg becsukogattam az ablakokat, stb... Teljesen kész vagyok tőle, mikor mosolyog, egyszerűen nem birok megmaradni mellette, nagyon nehéz megállni, hogy ne lépjek valamit.. Amúgy picit gyerekes, szóval nem tudom, hogy egyébként mi lenne... Szerintetek? Mit csináljak? Lehet csak haverként kezel, viszont nem volt ilyen kedves velem sosem. De nem kezdeményez, szóval nem az van, hogy nem mer kezdeményezni, hanem semmi, csak cseszeget kedvesen... Vagy ha kicsit gyerekesebb, így jön ki neki a tetszés? Ajj, én nagyon vonzónak találom... Nem birom már ezt sokáig, egész nap csak bámulnám, annyira aranyosan mosolyog, meg úgy minden... Szerintetek? Mit csináljak? Nem szomorú vagyok, meg semmi, csak tudom, hogy megint az lesz, hogy beleesek valakibe, aztán koppanok a kis nózimon... De akkoriiiis... Jelenleg jó érzés, de félek...

Légyszi normális válaszokat kérek, ha valamit elírtam, akkor bocs. 15L


2011. szept. 19. 19:44
 1/9 nikkaness ***** válasza:
100%
Próbálj Te is hasonlóan közeledni felé,lehet hogy ha majd megérzi hogy bejön neked,kezdeményezni fog ;D
2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hej-hej. alaposan belezúgtál. jó neked. szerintem tetszel a fiúnak, csak ahogy mondtad, kicsit gyerekes. beszélgess vele sokat, mosolyogj rá, érintsd meg, hívd el fagyizni, sütizni stb. ha ebből nem veszi le, hogy tetszel neki, akkor mondd a szemébe (persze csak ha elég bátor vagy hozzá). én szurkolok nektek! :)
2011. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez olyan kínos, mert közben barát is, vagy csak haver, nem tudom, de tényleg megőrjít ahogy mosolyog... És kedves is, most pl dumálunk, tudom, az interneten baszakodás nem az igazi, de most tök normális, poénkodunk, mikor nem ismertük egymást, tök lerázó stílusú volt... Nem tudom mi legyen, az sem kéne, hogy a többiek cseszegessenek, van egy barátnőm az osztályban, neki nem jön be, ha valakik nyalakszanak suliban pl, meg mondta, hogy az öccsét látja benne... Jó, mondjuk nekem sem tetszik mikor valakik smárolnak a suliban, vagyis csak az a két idióta, akik az osztályban vannak, de őket utálom, szóval azért nem... NEMTUDOOOM MILEGYEN, nagyon belezúgtam szerintem...
2011. szept. 19. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne érdekeljen, mások mit gondolnak/csinálnak. légy egy kicsit önző és légy boldog! :) egy próbát megér bepróbálkozni a srácnál, nem? és ki mondta, hogy a suliban kell smárolni? lehet azt máshol is...
2011. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nikkaness ***** válasza:
Ez az.Ne másnak válassz pasit/csajt hanem magadnak,és ne az osztálynak tegyél kedvére hanem magadnak.
2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ez így olyan szívás, hogy nem tudom, mit akar... Lehet, hogy igazából semmit... A másik csajra se nyomult rá, csak látszott hogy bejön neki, de nem lett semmi... Meg attól félek, hogy nem érdekelne később, csak az elején. Mostanában mindenkinél (nem sok, csak az elmúlt pár évben) úgy érzem, főleg most, hogy nem tudom hosszútávon elképzelni, csak most izgalmas, hogy vajon mi lesz, aztán csak szív mindenki vele...
2011. szept. 19. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Húúú ebben a történetben teljesen magamra ismertem!Én már 4. éve járok középsuliba és 1.ben ott is volt egy ugyanilyen srác:O Eleinte tökre lekoppintós volt meg félénk aztán szép lassan megismertük egymást,egy lett a baráti társaságunk is és mára elég közel kerültünk már egymáshoz:D

Mi nagyon sokat beszélünk interneten suli mellet meg csináltunk közös programokat sokszor baráti társasággal is és így könnyű volt.Szóval sok sikert!:D

2011. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fiatal vagy!Nem nőhetsz fel burokban,csalódás ígyis úgyis érni fog...

Szerintem egy óvatlan pillanatban adj neki puszit vagy smárold le vagy fogd meg a szerszámát...

2011. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, jézusom.. Ez nem én vagyok:) Nem fogok rányomulni, lehet nem is akarja, csak én értem félre... Az a baj amúgy, hogy elég gyerekes, szóval ha ő nem mondta, hogy beszéljünk, vagy bármi, akkor nem fogom eröltetni, tavaly elég sok voltam szerintem, szóval most hagyom inkább, majd lép, ha akar valamit, ha meg nem, akkor nem... Kicsit kiábrándító néha egy-két dolga, néha meg olyan, mintha skizofrén lenne... Egyszer tök kedves, meg jófej, normálisan szól hozzám, máskor meg csesztet, beszólogat, és néha kicsit szarul is esik, még ha (talán) viccnek szánja is... És tényleg nagyon gyerekes, vannak olyan fiúbarátaim, akikkel hülyülök, meg bepisilek majdnem a röhögéstől, mégis tudnak komolyak is lenni, szóval tudom azt is, hogy milyen. De ő tényleg gyerekes kicsit, szóval mindent csak elhülyül, és tényleg nem nőtt még fel... Egyébként tudom, hogy fiatal vagyok, de nem ismersz utolsó, szóval igen, fognak csalódások érni, de semmit nem tudsz az életemről, így azt sem tudhatod, hogy már értek csalódások, más téren (is)...
2011. szept. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!