Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj van velünk? Kezdjek aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velünk? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Hét hónapja vagyunk együtt a párommal, ám néha elbizonytalanodom magunkban. Néha tök jó, aztán meg kevésbé érzem, hogy szeret. Például a minap meghívott magához egy egész hétvégére, aztán pedig ő beszélt le a tervről, és módosította a meghívást csupán péntekre. Ilyenkor mindig megijedek, hogy eltávolodunk. Mit tegyek? Mit tanácsoltok, ti hogy látjátok?

2014. jan. 31. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, valahogy vezesd rá, hogy mennyivel okosabban tette volna, ha egész hétvégére áthív.......
2014. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg miattam tette, hogy lehessek otthon is... de fura... ha már egyszer meghív, utána nem értem....
2014. jan. 31. 12:37
 3/5 anonim válasza:
Nálunk is szokott ilyen lenni a párommal,de semmi okod nincs aggódni,legalábbis nekem,hétközben dolgozik ezért ér csak rá hétvégén,volt olyan hogy 2hétig nem láttuk egymást,de én ez miatt nem török össze! Lehet hogy nálatok más a helyzet,lehet hogy a pasi tart valamitől,ülj le beszéld meg vele hogy mit gondol és miért csak 1napot akar veled lenni,hülye kifogás az hogy legyél otthon is,ha valakit szeretünk akkor vele akarunk lenni! Nem jó bizonytalanságban élni!
2014. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltöttetek már együtt egy egész hétvégét korábban? Mert ha nem, akkor lehet hogy megijedt, és inkább visszamondta a dolgot. Talán még nem akarja hogy ennyire kötődjetek egymáshoz.
2014. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, töltöttünk..... ezért nem értem most mi van...:(((
2014. febr. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!