Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan lány, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki már 15 16 17 18 Éves, de sohasem volt pasija, de vágyna rá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akár (főleg Budapesten) Akár máshol. Fiuk, nektek is szól, ugyanebben az életkorban.



Fiuk, lányok, mennyire vagytok felkészülve egy kapcsolatra? Mennyire vágytok rá?


kort, nemet is kérek :)



2014. jan. 31. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetesen sokaknak nem volt még 15-16 évesen párja, mivel ebben a korban kezd el vágyni rá és randizni (vannak korán kezdők, de ez az átlag).

12 éves korom óta vágytam rá, 14 évesen jöttem össze a barátommal, aki most az élettársam. :)


18/l

2014. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de joo neked :) priviben lehet egy kté ?désem? :)
2014. jan. 31. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, még sosem volt kapcsolatom. De már vágyok rá, csak szerintem én sosem fogok senkinek sem megfelelni :)

De bízok a szeptemberben, az új suliban, az új iskolatársakban, és az új városban! :D

14/L

2014. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

12 éves korom óta mindig azért imátkoztam, hogy végre legyen egy szerelmem nekem is ..

És ne az legyen, hogy csak én szeretem , és a másik csak azt mondja hogy túl fiatal vagyok hozzá.

2013 nyarán amikor nem számítottam rá összejöttem egy fiúval.. 2013 nyár számomra felejthetetlen év ... Mert ilyen csak a filmekben volt ( báris én azt hittem).

most 15 éves vagyok, ő pedig 18 lesz októberben.

2014. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#2 ugyanígy vagyok vele én is

14/F

2014. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már eléggé vágyom rá, lassan itt is lenne az ideje, de még nem alakult úgy semmi, addig viszont magammal foglalkozok.

16/L

2014. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B25 ***** válasza:

14/L

Egyáltalán nem vágyok párkapcsolatra és nem azért mert nem tartom magam elég érettnek mert szerintem a korosztályomhoz képest elég felnőttes vagyok, hanem mert szerintem egy 14 éves gyereknek ilyesmi nem hiányzik az éltéből. Most számomra az iskola a legfontosabb, a családom, a barátaim. Persze vannak fiúk akiket kedvelek de még vagy 16 éves koromig nem akarok ilyesmikkel foglalkozni. Lesz időm később bőven.

2014. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem volt még kapcsolatom,vágyni vágyom rá (gyengebb pillanataimban),de még nem tartom magam éretnek rá.Úgy vagyok vele, hogy mindenek megvan a maga ideje.

16/L

2014. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!