Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyenkor (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, aki terhes lett, volt egy abortusza, aztán még egyszer teherbe esett (máig tisztázatlan okokból. Szakítottam vele, és összejöttem később mostani barátnőmmel, ő akkor kezdett ismét szóba elegyedni. A kapcsolatunkról annyit kell tudni, hogy szülők engem tiltottak tőle, titokban volt, hiszen ha megtudták volna, akkor kitettek volna itthonról. Most nem rég elvetélt, és végre megszabadultam tőle, persze azzal, hogy én tönkre tettem, és mennyire rossz vagyok. Azzal fenyeget, hogy tudatja szülőkkel ezeket a dolgokat mármint, hogy vele voltam, illetve abortusz, vetélés. (Mert én tönkre tettem, és sose legyek boldog, meg egyebek) (18 éves múlt... én 16 vagyok...) Tehát, nem tudom, hogy jönnék ki belőle, hiszen nem terhes, ésazért csinálja ezt mert otthagytam valószínűleg... Szóval fenyeget ezzel, és azzal, hogy majd megveret, meg ilyen nyalánkságok. (Ront a helyzeten, hogy egy településen élünk) Szóval igazából, most minden rendben lenne, mostani barátnőmmel tökéletes minden, csak azzal van baj, hogy fenyeget az exem ezekkel. Mit tudnék tenni? Mit tennétek, vagy volt valakivel hasonló?
2014. jan. 28. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
tilsd le facerlol meg mindenhonnan ha az utcan latod koszonj es meny a dolgodra, tehat ne foglakozz vele ami volt elmult.
2014. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg van sértődve, hogy ott hagytad... dühös az egész világra főleg rád... annyit tudsz tenni, hogy nem foglalkozol vele.
2014. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!