Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan kellene reagálnom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal.

Egy csomószor van olyan időszaka, amikor furcsán reagál a közeledésemre. Ez eltart pár hónapig, utána pár hétig jó minden, utána megint minden nehéz.

Tegnap este írtam neki, hogy rá gondoltam este, és szép álmokat, erre reggel ez volt a válasza:

Helyes, hogy rám gondoltál

Most őszintén, ez normális válasz??

Vagy ha mondom neki, hogy milyen jól néz ki, egyből az a válasza, hogy igen, tudom.

Múltkor az ölében ültem, és viccelődtünk valamivel, és mondtam neki, hogy úgyis én vagyok élete szerelme, erre megszólalt viccből, hogy nem vagyok neki az élete szerelme.

Ilyenkor mi a legjobb reakció a részemről? (Én 18 ő 17).


2014. febr. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy ne viccelődjön ilyenekkel, mert zavar
2014. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak ugrat, szerintem vicces :D

kivéve az utolsó

2014. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy beszéld meg vele hogy, fejezze be mert neked ez se nem vicces se nem esik jól, vagy visszavágni.
2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

minden "vicc"-ben van egy kis igazság is...

Mindenképpen mond el neki, hogy ha így beszél az neked rosszul esik, te is megkönnyebbülsz és nem rágódsz majd azon, hogy vajon mit miért tett.

2014. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!