Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esély van még a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van még a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

én 24 vagyok a barátnőm 19.

Több,mint féléve vagyunk együtt,és minden szép,de minden hónapban van egy nagyobb vita. eddig sikerült megbeszélni a dolgokat,de olyan,mintha már nem hinne bennem.szörnyű érzés.igazából a viták azért alakultak ki,mert sok mindent utólag tudok meg,hogy hol járt kikkel volt. ez még nem is zavar,mert mondtam neki,hogy fiatal lány oda menjen ahova akar,csak tudjak róla. és tegnap azt írta utoljára,hogy jobb lesz nekem nélküle,mert csak fájdalmat okoz nekem,pedig miattam is kialakultak a viták. pár napja még azt írta,hogy nem bírná ki nélkülem,tegnap már azt,hogy elege van a világból,mindenből,nem akarom elveszíteni,mert ő a legfontosabb nekem ezen a világon,külsőleg mit gondoltok? lehet más jobban átlátja a helyzetet,szerintetek van értelme folytatni?



2014. febr. 6. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mit nem akar? arra nem gondoltál, h esetleg megfojtod ezzel a viselkedéssel?
2014. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt írod: minden hónapban van egy nagyobb vita.

Kérdésem lenne: figyelted már, hogy köthető-e valamihez? Teliholdhoz pl, vagy a peteéréséhez? Némelyik nő érzékeny ezekre, és olyankor erőteljes deprimáltság, vagy akár melankólia is felütheti a fejét, ami aztán két nap múlva az ellenkező pólusban tombolja ki magát.

2014. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!