Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Május 3-án leszünk 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 3-án leszünk 2 éve együtt, de a szülei nem engedik, hogy egymással aludjunk. Lehet rá megoldás? Többi lent.16/F

Figyelt kérdés
A barátnőm Márc. 5-én lesz 17 éves, én Július 12-én, Május 3-án pedig a 2. évünket töltjük majd együtt. A probléma csak az, hogy a szülei nem engedik, hogy egymással aludjunk. Eddig még nem is volt olyan nagy gond, mert közel laktunk egymáshoz (15 perc autóval), de most elköltöztünk és így nehezebb az átjárás. Ez volt az elsődleges ok, ami miatt ismét megpróbáltuk rábeszélni őket (eddig is próbálkoztunk, csak eddig olyan okokkal, hogy ne hajnali 1-2 kor kelljen velünk járkálni, hanem majd reggel hazamegyünk). Barátnőm próbálta rábeszélni őket, nem is egyszer,sikertelenül. Én még anyukámat is rávettem hogy próbálja meggyőzni őket, de ő sem járt sikerrel. Az volt az indok, hogy kitudja mi lesz ennek a kapcsolatnak a vége, és nem akarják hogy még nagyobb csalódás legyen belőle. Viszont emiatt, hogy nem engedik, folyton csak összeveszünk a barátnőmmel és ha így megy tovább, akkor pont emiatt fog megromlani a kapcsolatunk. Ugyebár szex is volt már (mindig védekezünk), de barátnőm csak nem rég (karácsony és szilveszter között) merte elmondani nekik, hogy már megtörtént. 2 év alatt 1 és fél hónap szünet volt, amikor külön voltunk, de azóta minden nappal egyre jobban szeretjük egymást, szóval nem egy futókaland. Viszont engem bánt, hogy nem engedik meg, hogy itt aludjon, mert máshova (bulizni, stb.) általában elengedték (mióta újra együtt vagyunk, azóta nem nagyon jár) és a bulikból 10/9-szer csak a veszekedés volt. Illetve hetente 1-2x (péntek,szombat) tudunk találkozni, mert ő Nyíregyházán tanul, én meg Kisvárdában és most már a foci miatt péntek délután nem nagyon tudunk találkozni, szombaton meg a buszok és a foci miatt nehéz megoldani, így jó ha együtt tudunk lenni egy héten (2 nap) kb. 10 órát, ami ennyi idő után, már kezdd kicsit kevéssé válni. Valami ötlet, hogyan oldjuk meg ezt a problémát?

2014. febr. 7. 01:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy milyen viszonyban vannak egymással mert az is lehet az oka, hogy negatív véleménnyel vannak egymással..vagy nem tudom.. Szerintem ne kamuzzatok ezzel a barátnős sztorival mert ahogy levettem a barátnőd szülei eléggé féltik őt és úgy is felhívnák azt a bizonyos barátnőt vagy a szüleit és ha ebből bukás lenne szerintem a te szüleidet vonnák felelőssegre mivel anyud is felhívta őket és világosan mrg monfta, hogy nem..szar helyzet sajnos de nyugi :)
2014. febr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
akkor be kell avatni a barátnőt is ennyi, szülei meg fogadjak el hogy a lanyuk kezd kirepulni a feszekbol 2eve egyutt vannak ne sajnlad azt a 1eszakat, inkabb egy 2eves megbizhato kalcsolat minthogy egy vadidegennnel... vagy a csaj uljon le es mondja el a szuleinek h 2 eve bla bla es fogadjak el...
2014. febr. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Már neis haragudj nem kötekedésképp de egy 2 éves kapcsolat ahol 16 évesek a főszereplők mióta megbízható??
2014. febr. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Persze jobb mint ha fűvel-fával lenne de ha nem engedik akkor nem..én próbáltam akkoriban ezt a barátnősdit úgy lebuktam mint a sz@r.. anyu felhívta a barátnőm anyját
2014. febr. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne megbízható? Meg nem értem, hogy ha már lefeküdtünk egymással, akkor mitől féltik? Szexen kívül már csak az alvás van, attól meg még nem lett baja senkinek...
2014. febr. 7. 06:29
 16/20 Noydra ***** válasza:
54%

Megbízbatónak megbízható egy 2 éves kapcsolat, olyan szempontból, hogy nem egymás átverése kihasználása megy...

Amúgy sajnálom, de az ilyen balf..sz szülőkkel nem nagyon lehet mit csinálni, ezt mások tapasztalatából mondom. Sajátot nem tudok mondani, mert nekünk 15 évesen is megengedték...

2014. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

Úgy bírom az ilyen szülői hozzáállást. Nem engedik, mert ki tudja mi lesz ennek a kapcsolatnak a vége és nem akarják, hogy nagyobb csalódás legyen belőle.

Könyörgöm, nyilván senki nem gondolja azt, hogy akivel 16 évesen együtt van, az lesz a párja élete végéig. És mitől lesz valaki emberré, ha nem attól, hogy tapasztalatokat gyűjt az életben, csalódik, hibázik, majd pedig tanul a hibáiból.

De igazából nem tudsz mit csinálni, ha egyszer nem engedik, akkor nem engedik.

De én biztos nem fogom ezt csinálni a gyerekemmel, ha felnő.

Bár nekem is igen szigorú apám volt, de 17 évesen már nekem is megengedték, hogy vagy az akkori párom ott aludjon nálunk, vagy én náluk. Vége lett, aztán szétmentünk, mindketten léptünk tovább. Sőt, a mostani párommal 8 éve vagyunk együtt, 18 éves voltam, mikor megismerkedtünk és ezerszer aludtunk egymásnál. Azóta is együtt vagyunk. Sőt, már házasságban, gyerekkel mellettünk.

Az a baj, hogy némelyik szülő ezt nem fogja fel, hogy a gyerekük felnő, és 17-18 évesen már valamilyen szinten ki kéne engedni abból az óvó-féltő körből, amiben addig tartják. És persze a világ is változik, ma már nem kell, hogy csak a fiú járjon a lányhoz, ugyanúgy elfogadott az is, ha a lány van a fiúnál a szülői házban. Ha tisztában vagytok azokkal a bizonyos dolgokkal a szex terén és mint már írtad is, hogy szexeltek is, akkor olyan nagyon mindegy, hogy néha-néha együtt alszotok. Ott sem fog más történni, mint amúgy, amikor nem alszotok együtt.

2014. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De valahogy nem lehetne rábeszélni őket? :/
2014. febr. 9. 23:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kell együtt aludni feltétlen. Kufircoljatok valahol aztán a p...ba menjetek haza. Eljön az idő , ha mama kérne akkor sem feküdnétek együtt.
2014. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mi a francnak kell együtt aludni feltétlen. Kufircoljatok valahol aztán a p...ba menjetek haza. Eljön az idő , ha mama kérne akkor sem feküdnétek együtt.

Azért, mert keveset vagyunk együtt és jó lenne vele aludni... Az meg egy másik dolog, hogy neked csak "kufircolásra" kell valaki, és miután megtörtént, mentek a dolgotokra... de nálunk nem így van!

2014. febr. 17. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!