Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érthetetlen a viselkedése....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChromeCR7 kérdése:

Érthetetlen a viselkedése. Mit csináltam rosszúl?

Figyelt kérdés

!!!!!!! KÉRLEK SEGITS !!!!!!!


Nos, amikor a suli megkezdődött akkor megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal és hosszú idő után úgy nézett ki a dolog, hogy ismét szerelmes leszek. Beszélgettem vele neten majd egy idő után kihivtam egy randira amit szépen el is fogadott és piszok jól sikerült. Oly annyira, hogy a randi közben emlitette a lány, hogy nálamnál viccesebb fiút még sosem látott és hangsúlyozta elég gyakran,hogy mennyire jól érzi magát.


Mégis a randi után nem müködtek úgy a dolgok ahogy a normális esetben szoktak. Hiába kerestem már nem igazán vette fel a telefont. Majd kezdtek megszakadni a dolgok oly annyira, hogy egy héten márcsak egyszer beszéltünk és akkor is csak ha én kerestem. De amikor beszéltünk akkor órákon keresztül. Aztán megint eltelt egy kis idő és megint kezdtünk egymásra hangolódni és már megtörtént az első csók és tényleg úgy nézett ki, hogy ebből komolyabb is lesz de a végén megintcsak megszakadtak a dolgok. Ő arra hivatkozott, hogy nem hisz ebben a dologban mert nem egy vallásúak vagyunk (ez inkább kifogás volt szerintem) meg hogy szerinte ha összejövünk akkor már nem fogunk olyan jókat beszélgetni mint most. Szóval totál nem értettem a viselkedését. Ezért megszakadtak köztünk a dolgok és ismét ritkán beszéltünk.


Én lemondtam róla hisz nem akartam ismét csalódásba futni. Van még egy barátnője aki még tetszett nekem és elkezdtem azzal beszélgetni és alakultak szépen a dolgok de amikor ő megtudta, hogy vele szépen rendeződnek a dolgok akkor bekavart a dolgokba. Elmondta nekem a barátnője,hogy azt mondta neki a lány (akinek elsőnek udvaroltam),hogy mocsok dolognak tartja, hogy miután vele nem jöttek össze a dolgok nála próbálkozom. Nos látványosan zavarta őt, hogy nekem utánna is van életem és jól érzem magam , ha kell akkor épp a legjobb barátnőjével.


Nos nagyon furcsa ez a dolog nekem. Hiába udvaroltam neki szépen lassan visszautasitott szinte mindig, ugyanakkor amikor velem volt vagy telefonon beszélt velem halálra röhögte magát és piszok jól érezte magát. Valahogy nem tudom egyszerűen túltenni magam rajta mert ilyet egyszerűen még nem láttam, hogy valakinek bejövök és szépen udvarolok neki az meg majd rendszeresen visszautasit pedig tetszem neki nagyon.


Azon gondolkoztam, hogy esetleg lehetett előttem valaki akibe szerelmes lehetett és nem felejtődtek el teljesen a dolgok vagy valami hasonló és ezért nem tudott belémszeretni. Mióta nem beszélek már vele csak annyit hallottam felőle,hogy feltünt neki valami új hódóló és éli szépen az életét. Az az igazság, hogy hiányzik... Azt nem tudom, hogy ő hiányzik vagy az az érzés, hogy nekem is legyen végre egy komoly barátnőm.


Vélemények?



2014. febr. 7. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
max 2,5 sorba foglald össze.
2014. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lehet...probaltam mindent roviden leirni de fontos hogy minden informaciot leirjak maskepp nem ertheto a dolog!
2014. febr. 7. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha próbálkozol és mindent megteszel a siker érdekében. Csak így tovább.


De sajna a visszautasítástól nem tudod megvédeni magad. És arra se kényszeríthetsz bárkit h szeressen, vagy h ne hallgasson a hülye barátnője baromságaira.

2014. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, kedvelt, de nem vonzódott hozzád, de a hiúságát legyezgetted.
2014. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!