Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hirtelen megváltozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hirtelen megváltozik egy pasi viselkedése (bőv. Lent) az mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lassan fél év vagyunk együtt a barátommal (1. barátom neki is én az 1., 19-ek vagyunk).

Úgy 2 hónapja szexelünk és eddig szex után mindig hamar felöltözött, semmi odabújás, puszi és mentünk is valahová el.

De most, mikor vége lett odabújt és simogatott is és ő is hagyta hogy énis simogassam (ezt máskor nem szokta).

Meg szóbahozta, hogy majd egyszer abbahagyom a gyógyszert, ha majd gyereket akarunk - és így többes számban beszélt ezekről.

Miért változott meg hirtelen a viselkedése? Eddig nem csinált ilyesmiket én meg túl tapasztalatlan vagyok hozzá hogy így belelássak a pasik fejébe. :/


2014. febr. 6. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák, nők...
2014. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem hogy örülnél, hogy odabújik hozzád...
2014. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel is bajod van?
2014. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem probléma, csak kíváncsi vagyok, nem tudom mi ebben a rossz... hogy érdekel, hogy ez jó jel, vagy esetleg pont fordítva

hogy kíváncsi vagyok, másnál ha volt ilyen, neki hogy alakult

2014. febr. 6. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy elkezdett undorodni tőled.
2014. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig sietett el a szeretőjéhez, most faképnél hagyta és ráér veled romantikázni.
2014. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az lenne a normális, és nem az, hogy rögtön rohan el.


Mivel neki is te voltál az első, lehet kicsit zavarban volt az elején, és most talált magára, és kezd el viselkedni, ahogy kéne. (ezt az odabújásra, egyebekre értem, nem a baba kérdésre.)

2014. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most már tökéletes"biztonságban" érzi magát a kapcsolatban.

Örülj neki, hogy még a jövőjét is veled képzeli. Szeret téged. Ez itt egyedül neked nem világos.

2014. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: szeret téged és komolyan gondolja.
2014. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!