Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hama8 kérdése:

Most mit tegyek? Teljesen döntésképtelen vagyok!

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja járok egy lánnyal, szeretjük egymást minden héten találkozunk stb, stb

De az a baj, néha nem szánt szándékkal megbántom, soha nem ártanék neki, de az a baj, hogy mindig elszúrom, és egy szörnyű dolgot tettem. Elb*sztam a szülinapját!! Tudjátok milyen rossz érzés??? Istenem! Szörnyű ember vagyok!!

Aztán írt, hogy

-Ezt a napomat is elb*sztad! Hát kössz!

Majd:

-Egyszer elfog pattani a húr!

Én azt már nem akarom megtapasztalni, ezért most nem tudom mit tegyek! Szakítsak vele, hogy többé ne árthassak neki?



2014. febr. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
áh, várd meg, amíg ő szakít, hátha nem csinálsz több hülyeséget
2014. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az sokkal, rosszabb lenne! Máma is találkoztam vele, röhögcséltünk, beszélgettünk! Tegnap volt a szülinapja és elb*sztam! Többször is bocsánatot kértem, deh ez nem elég!
2014. febr. 10. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy konkrétan, mit tettél, vagy miket szoktál? Mert az elbaszás, elég tág "fogalom"
2014. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, egyik haverom nagyon felhúzott már, hogy mikor találkozok vele! Megírtam neki hogy:

Mikor tudunk találkozni, mert a haverom már nem hagy békén!


És ő ezt elértette, hogy én inkább a haverommal találkoznék mint vele! Istenem de hülyeséget csináltam!

2014. febr. 10. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:

3s vagyok És Ne haragudj, de ki kell adnom magamból és nyugodtan ostorozd magad miatta, mert EKKORA BALF@ASZ NINIIINCS!!!!!

ÁÁÁÁ banyek ezt jól elcseszted :/


De még menthető, ha akarod.


Nos okulásként, hogy többé ne kövess el ilyet, elmondom, hol szúrtad el(azon kívül, hogy tegnap felkeltél. Bocsi a vérszívást, de ez is kell az agyadnak szerintem).

Simán annyit kellett volna mondanod a haverodnak, hogy holnap, vagy holnapután és a barátnődnek, meg sem említeni.

Az ilyesmit a nők hátamögött kell lesimmantani. Ha meg kérdezné másnap, hogy tali, akkor mondod neki, hogy haverod tán és egybőll nincs sértődés.


Ha eddig is ilyen hibákat követtél el, akkor előte inkebb 3szor gondolj át mindent, mielőtt cselekszel, mert ugyanezeket, ha otthagyod, másal is el fogod játszani.


De mivel szereted, ne hagyd ott, hanem légy figyelmesebb. Ezt mindenkinek meg kell tanulnia :)


Sok sikert. Szorítok :)

2014. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, no az elej nem tetszett, apámtól is elég sértést kapok. Am nem ezeket, követtem el, hanem engem mindennek elhordanak a hátam mögött, és ez a fülébe jut, az első vitánknak is ez volt az alapja, meg a másodiknak. Aztán ezek a merényletek elhárultak.
2014. febr. 10. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne csöpögtess fél-információkat kérlek. Minek hordanak el? Miért lett ez vita? Mit ehet azon vitatkozni, ha a hátad mögött szidnak?
2014. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azok már nem lényegesek, de ha tudni akarod. Akkor valaki mondott neki valamit rólam, hogy én kivágom őt mint macskát szarni meg ilyen baromságokat! Akkor még nem ismert annyira ezért kiakadt, aztán sikerült kiengesztelnem ;)
2014. febr. 10. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már csak ara ügyelj, hogy mégegyszer, ne kövess el ekkora baklövést mint tegnap és akkor, minden happy :)
2014. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom kiengesztelni, kössz a tanácsokat :)
2014. febr. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!