Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktrollbest kérdése:

Tudja hogy tetszik nekem, lekoppintott 2 hónapja! Most meg Azt kérdezte: "Leszel a legjobb barátom? " WTF?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja megismertem egy lányt(egy albérletbe költöztünk), akiről akkor azt gondoltam, hogy Ő az aki kell nekem és Senki más! Jó ideje ezt már nem csak gondolom, hanem biztos is vagyok benne. Egy idő után tudtára is adtam, hogy tetszik nekem. Természetesen az elején úgy beszéltem vele, mintha nem érdekelne, meg kb semmibe venném, vevő is volt rá.

Ám azonban mikor felvetettem, hogy lehetne köztünk több, lerázott egy olyan dumával, hogy: tökre bír meg belső így, úgy, de nem vagyok az esete :D Ez mondjuk azóta sem hatott meg, önbizalomban nincs hiány. Mondtam is neki, attól ha magának hazudik nem leszünk előrébb. :D


Na most a problémám, ott kezdődik, hogy nekem a lány azóta is napról napra szimpatikusabb. Mosolyog ha meglát, jól érzi magát a társaságomban, ez látszik is rajta, keres is. Nyilvánvaló, hogy tudja valószínűleg, ha akkor érdekelt akkor most is. Mondhatni túl jóba vagyunk. Együtt vagyunk szinte egész nap, még együtt is alszunk pár hete(volt hogy egymás kezét fogva :/ ), de ahányszor bepróbálkozok hárít. Most ecsetelte, hogy tetszik neki valami srác. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy ezzel is csak húzni akarja az agyam, vagy csak konkrét célzás, mert a viselkedése külső szemmel sem úgy jön le mintha nem tetszenék neki. Úgyhogy végképp nem értem. Hozzá teszem, ritka normális a csaj. De amikor megkérdezte tőlem egyik hajnalba (mind2-en piálás után)


"Leszel a legjobb barátom????"

Hát erre nem tudtam neki mit mondani. MIt lehet egyáltalán erre ilyen helyzetbe mondani? Persze talán ott a válasz a kérdésben, de könyörgöm ha tudom hogy egy lánynak bejövök ,majd közeledik, ellenben nekem nem pálya, hát nem fogok vele elkezdeni barátkozni... de biztos velem van a baj :S


Volt már valaki hasonló szituba??? Mert OK, tök jó, "felejtsd el" "keress mást" meg hasonló tanács nem segítség most. Megbántani nyilván nem akarom, megszerezni annál inkább, de nem hiszem hogy örömkönnyeket hullatnék, meg szívből gratulálnék ha, összejönne most mással.


Valaki valami jó tipp???

Gondoltam rá, hogy visszaköltözök a régi szobámba, szó nélkül, aztán átmegyek leszarom stílusba, tartom a távolságot, de nem tudom ez mennyire lenne hatásos. Mert gondolom csak elgondolkodna rajta azért, hogy ez most mi? Vagy nem de az biztos :)))


Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben????



2013. dec. 17. 06:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ez egy közeledés. Nem lesz mindenki azonnal szerelmes, főleg a nők nem. Előbb a legjobb barátja kell legyél, csak aztán lehetsz a fiúja!
2013. dec. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem közeledés. Játszik veled, élvezi hogy odavagy érte, hogy húzhatja az agyadat, hogy körülveszed az érdeklődéseddel, hogy kb. bármit megtehet veled. Szerinted mit gondol rólad azután, hogy visszautasított, majd pont neked mesélt egy másik dákóról, amibe beleülne, majd ezek után te kézen fogva alszol vele? PAPUCS vagy a szemében, amit kedvére taposhat, addig is, amíg össze nem jön a helllyespaseeeeval.
2013. dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. fején találta! Az 1. meg egy debil...


te pedig ne reménykedj semmiben... próbáld leszarni... talán segíthte valamit jaja ... mást már sajnos nem tehetsz bepapucsosodtál elbaXtad :S ezvan


[link]

2013. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyít téged és csak játszadozik. Szerintem keress mást, mert meg fogod bánni, ilyesmit én is tapasztaltam. 23/F
2013. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3: Köszi! Egy 37 éves nő vagyok, és én így működöm.

De biztos a többi "tanácsadó" is felnőtt nő, aki a saját lelki működését osztotta meg, csak én ilyen selejt nő vagyok, és ezért fogalmam sincs, mit érez egy nő...

2013. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Akkor sikeresen kikosaraztál egy lányt, aki éppen kezdett vonzódni és közeledni Feléd...
2013. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval amit az 1.-ben írtam, nem filozófia, hanem ha én így viselkedek egy férfival, akkor annak ez az oka. És nőismerőseim 100%-ára igaz ez. Nem kizárt, hogy vannak másként működő nők, én azonban erről tudok beszámolni.
2013. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Érdekes, mert nekem a lány mondta, hogy nem akar semmit, de azért, amíg ki tudott szipolyozni, addig nem mondta meg. Miután megkapta, amit eltervezett, utána kinyílt a szája. Érdekes akkor ha nálad ez a vonzódás... 23/F
2013. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, Nem használ ki anyagilag. "Adok-Kapok" oda vissza fele megy. Észre vette hogy most furcsán viselkedek vele. reggel mikor haza jött melóból, filmeztünk, majd egyszer csak felöltöztem és mondtam megyek, de nem mondtam hogy hova, aztán elkezdett sírni minden féle ok nélkül(persze lehet hogy csak mert meló után volt , meg épp meg van neki XD) hogy de hg hova megyek. Ezek után nem tudom mit gondolják már de tényleg :D utoljára akkor sírt amikor szakított a barátjával 2 hónapja. azt mondta pedig megfogadta hogy többet nem sír faszi miatt.. de mégis megtette.
2013. dec. 18. 18:16
 10/12 anonim ***** válasza:
És érzelmi kihasználásról még nem hallottál kérdező??
2013. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!