Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy boldog vagyok és engem is tud szeretni valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy eddig a világ legelfuseráltabb barmait fogtam ki, akik válogatott szemétségeket követtek el a kapcsolatunk alatt. Ezen senki sem lepődött meg, mert nem vagyok se túl szép, se túl gazdag, meg semmi extra.

Viszont most megtaláltam az Igazit! Már 3 hónapja tart és még mindig nem dobott ki, sőt! Azt mondja, komolyan gondolja és velem akarja leélni az életét!

Imádom Őt, mert tökéletes, csak azt nem értem, hogyhogy én kellek egy ilyen pasinak? :(

Rettegek tőle, hogy el fog hagyni, minden éjjel rémálmaim vannak, vagy álmatlanul hánykolódom az ágyban, mert nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy észreveszi a hibáimat és lapátra tesz...

Mit tehetnék?


24/N



2014. febr. 13. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te vagy az, Eszter?
2014. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
viselkedj 24 éves,érett nő módjára és nem fog kidobni
2014. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem is hiszem el neked.
2014. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem Eszternek hívnak.
2014. febr. 13. 23:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez ismerős :)


Próbáld meg figyelmen kívül hagyni ezeket a gondolatokat,mivel ezek is meg tudják rontani a kapcsolatodat.

2014. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, ő csak egy kém aki a munkáját végzi.
2014. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mit agyalsz ilyen h.ülyeségen hogy elhagy meg miért vagy neki jó hm? az vagy és kész hagyd abba az agyalást!
2014. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Moszuke ***** válasza:

teremts meg egy nyugodt légkört és beszélj neki a hibáidról őszintén.

(ezt holt komolyan mondom)

2014. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ettől mindenki fél, de nyugodj meg :)

saját magát mindenki rosszabbnak hiszi mint amilyen, ez tény

pl. van egy ismerősöm (szintén lány) aki szerintem, és szinte mindenki szerint akit ismerek gyönyörű, és nagyon okos, de saját magát mégis szinte egy félresikerült szörnyetegnek látja... hihetetlen hogy mennyire túlzásba viszi az önkritikát

a lényeg hogy ne aggódj :) még ha tényleg van is sok hibád (ami azért biztos kevesebb mint ahogy gondolod), akkor is van aki tud szeretni :) ha a jó embert fogod ki, nem fog elhagyni

2014. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam:) szintén 24 évesen találtam rá az igazira:)


Ma már majdnem 4 éve együtt vagyunk, több mint 2 éve házasok, de a mai napig is előfordul hogy hasonló dolgokat álmodom:)


Soha nem értettem mit eszik rajtam....de már nem is érdekel. Én kellek neki és kész:)


Te se aggódj emiatt, inkább élvezd ki:)

2014. febr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!