Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy boldog vagyok és engem is tud szeretni valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyet, hogy eddig a világ legelfuseráltabb barmait fogtam ki, akik válogatott szemétségeket követtek el a kapcsolatunk alatt. Ezen senki sem lepődött meg, mert nem vagyok se túl szép, se túl gazdag, meg semmi extra.

Viszont most megtaláltam az Igazit! Már 3 hónapja tart és még mindig nem dobott ki, sőt! Azt mondja, komolyan gondolja és velem akarja leélni az életét!

Imádom Őt, mert tökéletes, csak azt nem értem, hogyhogy én kellek egy ilyen pasinak? :(

Rettegek tőle, hogy el fog hagyni, minden éjjel rémálmaim vannak, vagy álmatlanul hánykolódom az ágyban, mert nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy észreveszi a hibáimat és lapátra tesz...

Mit tehetnék?


24/N



2014. febr. 13. 23:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást, nagyon aranyosak vagytok, hogy így ismeretlenül ilyen kedves szavakat intéztek hozzám, most ezekből is tudok kicsit építkezni, úgy érzem. :)


Az van, hogy néha sírok a boldogságtól és nem merem elhinni, hogy tényleg van a földön egy ilyen csodapasi, akinek valami furcsa okból én kellek...

2014. febr. 14. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!