Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legnehezebb döntés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnehezebb döntés az életemben?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismertem egy lányt, azonnal egymásba szerettünk, szűz volt még ő is és én is, de 1 hónap múlva már nem voltunk azok. Roma vagyok tudom a nyelvet és a szokásokat, elismert családból való, körülöttem csak teljes romát vesz el mindenki. Nem vagyunk régi módiak, de ezek még meg vannak. Tiltottak egymástól végig és most így a végére nagyon elromlott a kapcsolatunk. Nagyon keveset tudtunk találkozni ezért azt akartam hogy költözzön hozzánk mert a szokásainkban ez megengedett, másként nem tudjuk folytatni ezt a kapcsolatot, de ennek ára van nem kicsi. A szüleim le fognak nézni és minden ismerősöm és a gyerekeimet is, amiért őt vettem el. Nálunk egy ilyen dolog nem hónapokra szól, de a lány nem ismeri a szokásainkat. Azt mondta hogy legyen bármi kitart mellettem, nem érdekli ha szegények vagyunk, vagy bármi de sosem fog elhagyni. Megcsaltam többször is és tud róla. Attól tartok hogy teljesen bele szerettem. Már nem bízik bennem mert ígérgettem hogy elveszem. A másik gond pedig az hogy beteg, vesebeteg. Lesz műtéte ami lehet hogy teljesen meggyógyítja de ugye a vesebetegség mindig durva... A kérdésem az, hogy igen, most szerelmes vagyok és talán el tudnám felejteni, de tegyem is meg? Ne álljam ki érte ezt a sok próbát? Gyönyörű a lány soha nem találok ilyen szépet. Meg fogom bánni ha elveszem?

2014. febr. 17. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
majd 10ev mulva megtudodd!
2014. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pff hány éves?12?
2014. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretnéd nem csalnád meg. Vagy ez nálatok természetes? Ismerek rendes romákat, de tudtommal ők hűségesek.. Inkább engedd el, legyen egy hűséges társa majd.


Ha nem lennél csalfa, azt mondanám álljatok is ki egymás mellett, mert a szerelem nagyon fontos ha igazi. De így nem tudok melléd állni.

2014. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar leány be az ágyba mahyar legény a karjába ez a én hitem:-)
2014. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naivan azt feltételezve, hogy előbb csaltad meg és csak utána döntöttél úgy, hogy ő az életed értelme:

- Tudod, van az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Ha még nem laktatok együtt, költözzetek össze, legalább egy fél évre! Az is lehet, hogy nem lesz semmi gond, de az is lehet, hogy 2 hét alatt kikészítitek egymást. Szerintem huzamosabb idejű együttlakás nélkül felelőtlenség belebonyolódni egy házasságba, mert mint ahogy te is mondtad, nem két hétre szól. Szóval ne kapkodjátok el a dolgot!

- A családodnak már így is problémája van a barátnőddel. Szerinted mi történne, ha hozzátok költözne? Pláne úgy, hogy milkalila gőze sincs a szokásaitokról. Folyamatos lenne a súrlódás és az összetűzés a családoddal, és te lennél az ütköző. Tudom, nem szokás, de költözzetek külön a családodtól.

- A te kultúrád így, a te szokásaid úgy, az övével mi van?Remélem azt sejted, hogy ez neki sem egy sétagalopp és hogy neked is alkalmazkodnod kellene őhozzá...


Bizalom visszaszerzésben nem tudok tanácsot adni, azt meg neked kell tudni eldönteni, hogy megéri-e szenvedni a csajért.

2014. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ismerek rendes roma embereket és mocsok szemeteket is. Ahogy fehér emberek közt is ismerek rendeset, és szemetet is. Tehát nem arról van szó, hogy rasszista lennék vagy akármi és ezért mondom...


Én sem tudok melléd állni amiért megcsaltad őt, többször is. Ez a lány ennél többet érdemel. Semmi garancia arra hogy ő mindent felad érted, te meg megint és megint megcsalod. Lehet hogy nem most, hanem 5 év múlva, de mivel büntetlenül, következmények nélkül megcsaltad, újra meg fogod tenni, és ez a lány ezt nem érdemli meg.


Engedd hogy boldog legyen olyannal aki hűséges hozzá, valóban szereti. Te is találsz magadhoz illő társat majd, akit a családod is elfogad.


Ha nem csaltad volna meg, azt mondanám, hogy harcoljatok egymásért. Így nem. TE nem érdemled meg ŐT.

2014. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!