Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális dolog, hogy a barátomnak vannak olyan megjegyzései közös ismerős csajokkal kapcsolatban, hogy mennyire illenének hozzá, meg hogy x,y is mondta, hogy klassz páros lennének? Aztán hozzáteszi, hogy de nem lenne jó ötlet, mert hamar kiidegelnék egymást. Amikor ezen kiakadtam, akkor azt válaszolta, hogy de hát ezt feltételes módban értette, meg különben is ő engem szeret. Nekem viszont akkor is rosszul esett. Oké, jegyezze meg, hogy szép csaj stb...de ez már kicsit túlmegy ezen a határon... Szerintetek jogos vagy felfújom?

2014. febr. 16. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túllő a célon.SZerintem ez már bunkóság.
2014. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális emberek nem beszélgetnek ilyesmiről egy párkapcsolatban... Én nem tolerálnék ilyesmit.

20N

2014. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lina93 ***** válasza:

Jogos... Igazán belegondolhatna abba, hogy neked ez milyen érzés.

A helyedben megkérdezném tőle, hogy ő mit szólna ahhoz, ha te játszanád el vele ugyanezt? Biztos érzékenyen érintené őt is.

2014. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is az jutott eszembe, hogy nem szerethet eléggé, ha képes ilyeneken gondolkozni, és ráadásul pont nekem mondja. :( Nem értem.
2014. febr. 16. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!