Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve együtt vagyok a párommal. A veszekedések minden naposak,pedig régen mi voltunk a világon a legboldogabbak együtt. Sosem szerettem még senkit úgy mint őt. Viszont ahogy telt az idő rájöttem,hogy teljesen lehatárol. Folyton azt kell tennem amit ő mond,nem bízik bennem és még agresszív is. Tudom és érzem legbelül,hogy ez nekem már többet árt mint használ még is annyira szeretem,hogy beledöglenék csak úgy elveszteni. Hihetetlen rossz helyzet ez. VOlt már valaki hasonló? esetleg valami tanács? Nemtudom mit tehetnék.

2014. febr. 20. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még csak két éve és már ilyen rossz a helyzet? Lépj ki ebből a kapcsolatból.
2014. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a víz.
2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beszelgess el vele nekem is ez a helyzet volt majdnem a kapcsolat rovására ment de megbeszeltem vele és minden megoldódott 3 éve vagyunk eggyütt sok sikert!!! 24L
2014. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ez semmi jóval nem kecsegtet a jövőre nézve. Sürgősen beszélj a fejével, s ha ez nem használ, akkor bármennyire fájdalmas is, tovább kell lépni.
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En is az tudom javasolni amit az előző 2 válaszoló biztos oka van hogy ilyen lett még vissza fordítható ez a helyzet beszélj vele komolyabban
2014. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos már vagy ezerszer volt komoly beszélgetés...kb 2 napig tartott utána mindegy ugyan az
2014. febr. 24. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy szakítani akarsz hátha tesz ellene nem szabad hagyni sok idő aza 2 év csak végső esetben hagyd el sok sikert!!!
2014. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas az ilyen minek jössz össze vele?elmúlt a szerelem olyan nincs csak szeretetté alakul, talán azért akar lehatárolni mert szeret és óvni akar mindentől és veled akar lenni...milyen egyszerű, mondja hogy szeret? Nem elég? Agresszív? Nem kéne az agyára menni, nem egyből a másikban kell keresni a hibát mindenki nézzen magába ne a masikba keresse a hibát, nem értem az ilyen embereket. Hülye aki ilyen miatt szakít. Azért sík sikert a dologhoz
2014. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
'sok sikert
2014. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Agressziót az alatt értek,hogy egyből üt. Nem dúrván de elég sokszor zsibog tőle az arcom. Ha játszani akarok vele akkor is mert nincs kedve és nem megkér,hogy hagyjam abba hanem arrébb lök egyből.

Én is szeretem..és nem szoktam idegesíteni. Szándékosan meg plána nem:)

2014. márc. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!