Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve együtt vagyok a párommal. A veszekedések minden naposak,pedig régen mi voltunk a világon a legboldogabbak együtt. Sosem szerettem még senkit úgy mint őt. Viszont ahogy telt az idő rájöttem,hogy teljesen lehatárol. Folyton azt kell tennem amit ő mond,nem bízik bennem és még agresszív is. Tudom és érzem legbelül,hogy ez nekem már többet árt mint használ még is annyira szeretem,hogy beledöglenék csak úgy elveszteni. Hihetetlen rossz helyzet ez. VOlt már valaki hasonló? esetleg valami tanács? Nemtudom mit tehetnék.

2014. febr. 20. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a szerelem elmúlását nem magamra érettem..és nem is szakítanék azért...a szerelem múlandó..ez tény..de attól még lehet valakit imádni és szeretni.

ezt rá értettem..hogy talán azért viselkedik így mert már nincs a rózsaszín köd?

2014. márc. 1. 13:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok viszont ha üt úgy h nem 1x-2x fordult elő dobdki!
2014. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megüt és vele vagy még. MEGÉRDEMLED. Én sosem bántanám a feleségemet.
2014. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott amilyen gyorsan csak tudod!

Én is voltam egy ilyen kapcsolatban, csak ott nem ütött az akkori párom. De inkább szakítottam mert nem kell nekem egy olyan kapcsolat, ahol csak állandóan a bántás ért, úgy, hogy nem is csinálok semmi rosszat.

Hagyd ott a francba, nem érdemel meg téged!

2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!