Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Én reagálom túl vagy jogos a? Haragudhatok rá, megérdemli? Ti, mit tennétek hasonló helyzetben? (nemet, kort is kérek szépen) (tovább lent)

Figyelt kérdés

A barátommal boldog párkapcsolatban vagyunk, 9 hónapja. Vele minden olyan különleges és csodás, nagyon szeretjük egymást. Komoly szándékaink vannak egymással az elkövetkezendő években, nem is tudnám már elképzelni az életem nélküle.

Még mielőtt ismertük volna egymást, volt neki egy összegabalyodása egy lánnyal. (ittasak voltak mindketten, de szex nem történt) Eléggé komolyra fordult közöttük a kapcsolat, gyakran beszélgettek. A barátom a lányt lelki társnak, jó barátnak tartja, aki mindig mellette volt és támogatta, ezért tiszteli őt. (számomra kicsit furcsa ez)Én is, és ő is pontosan tudja, hogy lánynak igen csak tetszik a barátom, annak ellenére, hogy ő is párkapcsolatban van.

A barátom a tegnap jelentette be, hogy a lány felajánlotta neki, hogy akt képet küld magáról(mert tudja, hogy a barátom szereti az ilyen jellegű képeket, mint ahogy minden fiú) ő pedig elfogadta az ajánlatát, amire én nagyon dühös lettem. Nem értem, hogy miért kell ő más meztelen lányokat nézegessen, (akit már ráadásul látott is úgy)amikor állítása szerint engem szeret a legjobban és még sosem talált nálam szebbet, jobbat stb. Szerintetek jogos az, hogy felháborodtam emiatt?



2014. febr. 20. 13:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy nem értettem félre a helyzetet.
2014. febr. 20. 15:43
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Szia én is csajszi vagyok.

Szerintem jogosan haragszol rá.

Ha tényleg szeret ne nézegessen meztelen lányokat.

2014. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha a barátod úgy érzi, hogy az ő lelki társa egy másik lány, ő az, aki mindig mellette áll, aki támogatja, akit tisztel és az ő meztelen testét akarja nézegetni, akkor tőled végül is mi a jó francot akar?
2014. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtatok hülyeséget :) De ő azt mondta, hogy csak jó barátként tekint rá, szerintem furcsa...
2014. febr. 20. 17:33
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

De ki a fene akarja a barátai pucér testét nézegetni?

Egy barátra, ha tényleg csak barát, nem gerjedek szexuálisan, nem érdekelnek róla akt képek.

Nekem is van férfi barátom, de eszembe sem jutott még, hogy meg kéne néznem a pölölőjét. :D

2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
üdv. Valószinü én is ezt tenném kívácsiságból, ettől fügetlenül ugyanugy szeretném a barátnőm és eszembe se jutna megcsalni.
2014. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom, hogy lebegtesd meg, hogy küldesz magadról néhány akt képet a férfi ismerőseidnek, hadd örüljenek már ők is. :D
2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Több leánytól kaptam akt fotókat. Megnéztem, aztán elfelejtettem. Akit legjobban szerettem, attól az istennek sem kaptam. Neki felmondtam, választottam egy olyant, aki küldött és nem bántam meg.Attól függ milyent karunk választani aggályoskodó "szűzeket" vagy gátlástalan , nyitott leányokat.
2014. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Kíváncsi és férfi. Hadd nézegessen meztelen lányokat. Minden férfi fog, párkapcsolattól függetlenül. A lány részéről viszont erősen megkérdőjelezhető a viselkedés, és nem kicsit kihívó. Jogos, hogy felháborodtál, de főleg a lányra legyél felháborodva.
2014. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
hűséget fogadtatok nem vakságot!!!! de minden pasink jól esik ha látja hogy egy másik nőn érdeklődik iránta..de ha szeret akkor nem csal meg..és az hogy aktképet küldött a csaj párod meg megnézte.hát minden pasi szereti az ilyen képeket..de a nő nagy r*banc lehet ha ilyen képeket küld..de ha még a barátjának küldené oké..de ne egy olyan pasinak kinek van barátnője
2014. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!