Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kapcsolatban élő és nős férfiak tesznek folyton ajánlatokat?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, egyedülálló és keresem a társamat, de nem görcsölök rá. Viszont azért vannak határok!

Számomra megdöbbentő, hogy mennyi kapcsolatban élő és/vagy házas férfi tesz ajánlatokat. A legutóbbinak épp most terhes a felesége az első gyerekkel és állítása szerint még sosem csalta meg....

Akkor pont most és pont velem akarná? Hát ez marha jó...

Én elhiszem,hogy terhesség alatt bolondulnak a hormonok, lehet h nincs is szex, de ez lenne a megoldás?

Nekem ez elkeserítő , mert olyan férfira vágyom akitől majd lehet gyerekem és megbízhatok benne, de minél több ilyet látok , annál inkább bizalmatlan leszek.

Nyilván nem lehet általánosítani, nem mindenki egyforma, de nem tudom hol vannak még értelmes felfogású emberek.

Ti hogy látjátok?



2014. febr. 21. 11:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

29F: akkor az én sztorim.

Megismertem egy lányt, de volt barátnőm. Ő korrekt volt és azt mondta, hogy addig nem akar tőlem semmit amíg foglalt vagyok. Ez rendben is lenne. Oké, az előző kapcsolatom tényleg kihűlt. Megtörtént a szakítás.

Közben jobban megismerve az új lányt, csomó sztorit mesélt arról, hogy hány pasi (házas, orvos stb) próbálta megfűzni. A végén oda jutottunk, hogy nem kellek neki.

Tehát annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mindkét oldalon vannak férgek. A férfiaknál is (tényleg beteges dolgokat csinálnak egyes férfiak), de én nem tenném a tűzbe a kezem ezért a lányért. Aztán a végén én maradtam hoppon, aki tisztességgel próbált túlélni.

2016. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!