Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott mert nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert nem szeret, vissza akarom kapni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy év után elhagyott a barátnőm, azt mondta ki akarja magát élni, meg hogy nem biztos az érzéseiben.. Annyira jól megvoltunk és egyszerűen nem tudok másra gondolni csak rá.. 1 hónapig külön voltunk a sok szarkavarás hatására azt mondta hogy megfojtom és nem szerelmes nem akar semmit csak barátkozni.. Eléggé kivagyok, nagyon hiányzik és vissza akarom szerezni.. Van rá módom? :( Én voltam neki az első és ajh nem hiszem el. Teljesen passzoltunk egymáshoz.. Valamit szeretnék tenni ezek után..

2014. febr. 23. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban szoritod, annál jobban kicsúszik a kezeid közül. Ez van
2014. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Talált egy nálad jóképűbb pasit. Akkor tudnád visszaszerezni, ha jobban néznél ki, mint az utódod.
2014. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs jobb képű pasi a dologban meg senki :( de én is erre gondoltam..
2014. febr. 23. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szeret, akkor nincs sok esély rá. Szerintem nem igazán tehetsz mást, mint hogy hagyod, és megpróbálsz mással foglalkozni. Ez persze nehéz lesz, én is voltam már hasonló helyzetben. Nem akartam elfogadni hogy az egyetlen embert, akivel annyira megértettük egymást, nem érdeklem. De aztán rájöttem, hogy valójában nem ő az egyetlen, nem éri meg ilyesmin szomorkodni.

Ott dől el, hogy azt mondod magadnak, hogy ennyi volt. Legyen tartásod, így csak megalázod magad.

Persze elképzelhető, hogy pont ő jön majd vissza hozzád, de ha azt mondta, hogy megfojtod akkor szerintem azt sem venné jó néven ha ezek után tovább próbálkoznál...

2014. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A férje lehetnék meg hasonló dumákat levágott :( Egyszerűen nem értem...
2014. febr. 23. 18:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Van értelme elhívnom találkozni pár hét múlva?
2014. febr. 23. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"Elvileg nincs jobb képű pasi a dologban meg senki :( de én is erre gondoltam.."

Gyakorlatilag viszont van. Lányoktól ez a szöveg MINDIG ezt jelenti.

2014. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudok akkor csinálni? Edzek, mutassam meg neki hogy hoppá én is tudok jobban kinézni? nem nézek ki szarul oké kis túlsúly van rajtam, de vállas vagyok az arcom is tök rendben van.. Persze van szebb és jobb, csak szerintem testileg hozzá így passzoltam..
2014. febr. 23. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz jobban kinézni, akkor egy próbát megér.
2014. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!