Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kovacsolhat valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kovacsolhat valaki elonyt abbol, ha nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Egy olyan no aki nem kell senkinek sem.Soha nem volt parkapcsolata,maganyosnak erzi magat,psziches problemakkal kuzd amit nem tud lekuzdeni.Szinte egyaltalan nincsnek baratai,tarsas kapcsolata.Az onbizalma alacsony eleg csunyacska is.


Mivel tudja meg erzi hogy ez igy is matad ezert szeretne magnak valami elonyt ebbol.



2014. febr. 27. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1001 lehetőség van, és mindenkinek más és más jön be.


Én pl önismerettel próbálok kijönni ebből.

Ez alatt azt értem, hogy elgondolkozom azon, hogy milyen értékeim vannak, és milyen negatív tulajdonságaim. Ezeket az határozza meg, hogy melyik helyzetben hogy reagál az ember, vagy olvashatsz a neten, könyveket ezzel kapcsolatban, azok is jó.


Alakíts ki egy képet magadról, ne csak negatívat. Az is kell, hogy ne szálljon el az ember, de te átestél a lónak a túloldalára. Most alkoss meg egy pozitív képet!


Legyen ez benned; Igen, ez vagyok én, hibáimmal és értékeimmel együtt!

Ezzel generálsz önbizalmat.


Munkahelyen /egyetemen meg próbálj közeledni az emberek felé. Merj kérdezni! Kérdezel valamit, és ahogy magyaráznak, már közelebb is kerülsz, lesz interakció. Azon mentén meg tovább mehetsz más irányba.

Nem kell "de szép az idő"-vel odamenni, mert azt a vak is látja, hogy próbálkozás a beszélgetésre.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de természetesen ezt az akadályt több irányból, több módszerrel is lehet bontani.

2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szia! Nincs olyan ember, hogy csúf, vagy ronda és hogy nem kellesz senkinek.... Először is, magadban kéne rendbe tenni a dolgokat és nem így állni hozzá a dolgokhoz, mert ha hiszed ha nem, megérzik a körülötted lévő emberek, hogy te hogyan érzed magad. Nem kell magadat ostorozni hogy ronda vagyok stb, akkor tegyél ellene.. ha kövér vagy, diétázz élj egészségesebben és szebb lesz a bőröd a hajad, tedd magad rendbe és kivirulsz.
2014. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-esnek abban igaza van, hogy csúf lány nem létezik. :)

Viszont undorítóan ocsmány, gusztustalanul ronda férfi az igen, mégpedig személyemben.

2014. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem (ha rólad van szó), próbálj karriert építeni, és azon a vonalon befutni. Plusz, simán tovább lehet próbálkozni párkapcsolatok terén is, és jönni fog a szerelem is:)


Én se vagyok egy szép hidd el...amolyan kis szürke egérke, + túlsúllyal amivel küszködök....de mégis van 1 valaki aki a legszebb nőt látja bennem:) igaz, 5 randizós, pocsék párkapcsolatos,csalódásos, próbálkozós év után ismertem meg és jöttünk össze.


Szóval nem kell 10/10es csajnak lenni ahhoz, hogy igazi társa találj. Tudod mindenkinek más az ízlése... van akinek bejössz, van akinek nem, és valaki lesz, aki szépnek tart téged, és te leszel a tökéletes neki....Csak nem szabad feladni.


Nincs olyan nő a világon, aki minden férfinak bejön...

2014. febr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)


Csak remelem h jol alakulnak a dolgok...

2014. febr. 28. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!