Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelkileg terrorizal. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg terrorizal. Hogyan gyozzem le?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni, mert szeretem.

2014. márc. 1. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, a gyeplőt a kezébe adtad, mert alárendeled magad a hülyeségeinek. Amint körberöhögöd, elvettél tőle minden fegyvert.


Ha fenyeget, fenyegessen. Nevesd ki, mintha egy gyerek fenyegetőzne. Ha mérges rád, legyen, ne vedd fel. Ha azt mondja elhagy, akkor mosolyodj el és mond, hogy ahogy akarja! Már szedheti is a holmiját.


A terrort alkalmazók ugyanúgy függnek a foglyaiktól mint azok a terrorizálótól! Mert kevés olyan hülye van akit be tud palizni. Veled nyeregben vagy, mert hagyod a hülyeségeit, amint nem veszel részt a játékaiban és könnyeden kezeled a témát, minta egy ovis kéne ráncba szedni, egyből megfordul a hatalmi a helyzet.

2014. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Moszuke ***** válasza:
100%
de ez lenne a lényeg, hogy bazki, hogy egy párkapcsolat ne a hatalomról szóljon már.. hát miféle tanácsokat adtok bakker?:DD
2014. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát Moszuke, ennek a csajnak mondhatod, hogy hagyd el te tirpák, de a szappantartód többet fog fel belőle, én ezt merem neked állítani!


A megoldás tényleg az lenne, ha hagyná az egészet a fenébe és új életet kezdene, de ez neki elképzelhetetlen, mert ő ilyen mazochista szellem a szerelem álarca mögé bújva. Legyen vannak ennél gázabb emberek is. Egyel több a Földön... még elviseljük.


Azért mondtam neki amit mondtam, mert azzal megkezdődik a játszmázás, igaz nem valami üdvözítő dolog, de ha egyszer a nő kerül a nyeregbe, akkor két kimenetel lesz:

a, pasi a lázadással úgy meggyötri, hogy felnyílik a szeme a nőnek. Végül is előbb eljut a pokol mélyére, mert amit most csinál az hosszan tartó méreg, így meg túllesz a nehezén.

b, a pasi elanyátlanodik és a nő rájön, hogy mekkora hülye volt, hogy szerelmesnek hitte magát. És akkor végre letudja hagyni.


Igen van civilizált módszer is a problémára, csak ahhoz ész is kéne, és a kérdezőnél az korlátozva van erősen.

2014. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Moszuke ***** válasza:

nos engem meggyőztél, 84%os barátom:)

én megelőlegeztem az értelmet a kérdezőnek, hogy felfogja majd a dolgokat és utána olvas komolyabban annak amiket itt hall, stb és megfogadja azt a tanácsot amit ő is jónak vél.

de igen ahogy mondod.. a legegyszerűbb és legkevesebb melóval a játszmák beindítása járna aminek a végkimenete meg hát olyan-amilyen...

2014. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez egy allat.
2014. márc. 1. 20:43
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2014. márc. 1. 20:43
 18/18 A kérdező kommentje:

Konnyu mondani, hogy hagyjam el. Szeretem ot.

Miert csak akkor nyugszik meg, ha mar erzi hogy nagyon szenvedek? A multkor szoritotta a kezem, es en csak nevettem. Nagyon fajt de kinomban nevettem. Mar a foldon voltam, tehetetlenul.miert erzem ugy, hogy ez egy jatek? Lehet, hogy igazabol velem van baj? Akkor engedett csak el amikor mar a karika gyurumet is husig szoritotta es kifakadtam zokogva.

Volt olyan is, hogy bantott es szemmel lathatoan felizgatta ez. Nagyon bant lelkileg aztan mondogatja, hogy a kiralynoje vagyok, csokolgat, olel stb es erzem, hogy total kemeny a f...a. Ez mit jelent? Lehet, hogy o ezt ennyire elvezi? Egy kicsit meg is ijedtem amikor ez mar 2. 3. Alkalommal tortent. Biztos nem veletlen.

Nem vagyok hulye. Nagyon nagy szuksegem van ra. A tudatra, hogy valaki van mellettem, hogy ejjel hoza bujjak. Mit csinalok magammal? Engem eddig mindenki kihasznalt es o az egyetlen aki szeret. Szeret? Ezek a dolgok kizarjak a szeretetet? Nem tudom mar mit gondolok. Ossze vagyok zavarodva. Ellentmondasos minden. Amig nem irtam le nem is ereztem ezt.

Pszichologus tudna ezzel kezdeni valamit?

2014. márc. 4. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!