Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy ha tartósan önkielé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha tartósan önkielégítek akkor éles szex helyzetben romlik a teljesítményen, lelankadok?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy szex előtt verem ki mert olyat nem csinálnék nyílván..

hanem van egy barátnőm aki eléggé megvárat a szexel és rohadt sok idő van még addig.

És jártam már úgy előző barátnőnél (mikor még szűz voltam), hogy utolsó pillanatban lelankadtam, egyszerűen nem kívántam mert nem volt meg a kellő érzet. Azt is mondhatnám hogy hozzászoktam a kezemhez... elég cikis helyzet volt.



2014. márc. 2. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
áh ez marhaság
2014. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz! Vagyis nem ezen múlt az előző eset. Verd csak nyugodtan, szorgalmasan!...

(Bp-i vagy?)

2014. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fritz Kahn nevű etológusnak az volt a véleménye, hogy huszonévesen már nem kellene maszturbálni, mert ahhoz elég egyfajta félmerev állapot, és a pénisz ezt fogja megszokni. De ne hallgass rá, majd jön Dowd barátom, és megmondja a tutit. Rá nyugodtan hagyatkozhatsz.
2014. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!