Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom miért mondogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondogatja hogy örökké? Fél éve se vagyunk együtt és még 18 se múlt el .

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt jól megvagyunk a kapcsolatunk is remek...(kapcsolat elején megbeszéltük hogy nem tervezünk semmit hogy mennyi ideig leszünk együtt..stb)de egyik nap közölte velem hogy el akarja mondani hogy mit érez ..én kíváncsian hallgattam ...de olyanokat mondott hogy örökké,örökké szeretne velem lenni ...én ettől megdöbbentem mert én bele se mertem eddig gondolni hogy mi lesz mondjuk 3 hónap múlva ...és ettől teljesen kikészültem mert nem tudom hogy mit akar ...hogy most miért mondd ilyeneket ..miközben még fél éve se vagyunk együtt ...lehet hogy szexet akar?? Fiúk ti mondtatok egy lánynak olyat hogy örökké csak mert szexelni akartatok vele ? Vagy miért mondott ilyet nekem ? Lehet hogy megkívánt ? mert mostanában sokat vagyok nála sokat csókolózunk az ágyon ..stb..de nem feküdtünk még le és én nem is akarok még ...kérlek segítsetek ... 17/L

2014. márc. 5. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ó,de hányszor hallottam én már ezt,s mondtam is.

Ne tudd meg,rá kis időre mivel dobálóztunk egymásnak.

Szerelmes beléd, tart a rózsaszín köd,MÉG minden oké...aztán jön egy mélység.

De az is lehet,hogy nem,és akkor boldogan éltek míg meg nem haltok.

2014. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) nem volt még sok kapcsolata én vagyok neki az első komolyabb lány:)
2014. márc. 5. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor neveld meg:D

én is nyáladztam annak idején.. nagy dolgokat gondoltam.. de hülyeség.. örökké? ugyan már! az baromi rossz lehet, ha valami örökké tart:S kicsit húzd közelebb a földhöz:D

2014. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oké :DDD
2014. márc. 6. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!