Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akivel fél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel fél évig jártam.4 éves korom óta ismerem, szomszédok voltunk 10 évig, és 13 éves voltam, ő pedig 15 mikor 'járni' kezdtünk. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fél év után szakítottunk, nagyon sokat sírtam miatta. Nem azért voltam vele, mert olyan jól nézett ki vagy népszerű. Hanem tényleg nagyon szerettem/szeretem. Szilveszterkor megint olyan jóban voltunk. Utána megint lett sok barátnője. (még mindig beszélünk, és eléggé jóban vagyunk, mert a szüleink is barátok. És mostanában írja, hogy ő nem szereti a barátnőjét, szakítani fog vele, mennyire jó volt még régen, mikor szomszédok voltunk stb. 2 éve már hogy szakítottunk, de még mindig nem múlt el teljesen a szeretetem iránta.

2014. márc. 7. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehh, túl jól ismeritek egymást :/ Talán jobb ha nem erőlteted a járást.
2014. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet jobb :/ de viszont utálok nélküle lenni, annyira szeretem mikor nálunk van...ajj..olyan nehéz
2014. márc. 7. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
feltételezem 17 év körüli lehetsz.....várj pár évet és megérik benne a gondolat és érzés amikor őszintén veszi fel amit érez irántad és nem kisfiúként hanem férfiként fog ezen elmélkedni.
2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Köszönöm. Akkor várok...
2014. márc. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!