Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék járni konditerembe a korom miatt kiröhögnek?

Figyelt kérdés
és mindent csinálhatnék pl. súlyzó vagy bármit?
2010. júl. 19. 08:08
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?Amúgy szerintem még fiatal vagy hozzá,mert még nőni fogsz, viszont ha már most súlyzózol és gyúrsz,akkor köttött izmaid lesznek és megállsz a növésben, legalábbis az összes isemrősöm akik fiatalon kezdték, ugyan olyan alacsonyak mint 12-14 évesen.Inkább csak a saját testsúlyoddal erősíts,vagy csak pár kg-os kézi súlyzót használj
2010. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%
17-18 éves kor előtt nem szabad "gyúrni". Tönkreteszed az izületeidet és a csontozatodat. Millió más sport van, amitől izmos lehetsz.
2010. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen kezdtem el járni. Sokáig nem hittem, hogy tényleg sz@r hatása van, mindenki mondogatta már, de nem hittem.

Aztán a konditerem tulaja, a legnagyobb gyúrós ott a konditerembe jött oda hozzám, hogy csak magammal b@szok ki nem mással. Pedig neki csak haszna volt ebből, hogy fizetek a konditeremért. Tehát van ebben vmi, amit az előzőek mondanak.


Még megvárom a 16-17 éves kort, akkor újra elkezdek járni.

2010. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
8:50-es vagyok, ja egyébként a kérdésedre válaszolva: Ez konditeremfüggő, van ahol ellenőrzik hogy megvagy-e 16, ha nem, nem használhatod a kézisúlyokat stb..
2010. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Azért az hogy "megállsz e a növésben" eléggé emberfüggő.Én 13éves koromban mentem le és majdnem 190magas vagyok.De szerintem is várjál még 1 kicsit vagy ha le is mész csak laza 30-45perces edzések.Sok pihenővel és kisebb súlyokkal
2010. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe.Még Lou Ferrigno és Arnold is jó példa.Ők is korán kezdték aztán szép nagyra nőttek.Pedig ott voltak még más okosságok is
2010. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
39%
Én 15 vagyok, fél éve edzek.(Vettem egy saját felszerelést,és itthon csinálom)Eddig semmi gondom nem volt, növök rendesen. Most 183 vagyok, és még legalább 10 centire számítok.
2010. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 clint ***** válasza:

csak a nagyon megerőltető edzések akadályozzák a növekedést.

Én is 14 évesen kezdtem edzeni, 178 cm voltam akkor, azóta több mint 10 év telt el, és ma is 178 vagyok, sőt néha 176-ot mérek:O de nemegy erőemelő és feknyomóversenyen is túl vagyok, szóval igen erőltető volt.

2010. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
De mivel versenyekre jársz(és ha eredményes is vagy) akkor megérte nem?
2010. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Kis súlyokkal lehet csak,szerintme jobban jársz ha veszel otthonra magadnak 1-2 kisebb súlyzót,mert a konditermet úgysem tudod (vagyis nem ajánlott) még tlejes egészében kihasználni.
2010. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!