Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is, sziasztok! :)


17 éves lány vagyok és nekem olyan problémám lenne, hogy 8 hónapja megismertem egy lányt, akivel azóta nagyon jó barátok lettünk. Sajnos én amikor megláttam, már akkor éreztem, hogy megfogott benne valami, erre mondhatják azt, hogy szerelem volt első látásra.. egyszerűen volt egy olyan egyedi kisugárzása, ami hatalmába kerített, csak rá tudtam gondolni, annyit beszéltem róla ismerőseimnek, családomnak, hogy az őrületbe kergettem őket :S Ilyenkor még nem tudtam, hogy amit érzek, az szerelem, pedig körülöttem mindenki ezt mondogatta, de én akkor is hajthatatlan voltam, hogy "Persze, menjetek már a hülyeségeitekkel, nem tudjátok mit beszéltek" De utánaolvastam a neten, hogy mik a jelei a szerelemnek és amikor láttam, hogy minden 100%-ig rám illett, akkor esett le, hogy én bizony reménytelenül szerelmes vagyok :S Innentől egyre nehezebb lett a dolog, mert a sírás kerülget minden egyes alkalommal amikor meglátom, mert csak arra tudok gondolni, hogy sohasem lehetünk együtt, mert semmi esélyem nem lenne nála, mert eddig csak fiúk tetszettek neki :(


Olyan szintű lelki kötődést érzek, amikor vele beszélek, mintha a lelkünk azonos lenne, annyira megértjük egymást. Rengeteg közös van bennünk, a legapróbb dolgokig visszamenőleg, én úgy érzem, hogy ő a lelki társam, csak vele tudnám elképzelni az életemet és már beleőrültem a reménytelen szerelembe. Vannak olyan pillanatok amikor úgy érzem, hogy mégis van remény, mert sokszor amikor elkapom a tekintetét, nem fordul el és hosszú ideig csak nézünk egymás szemébe és olyankor engem valami leírhatatlan melegség áraszt el :) Sokat viccelődünk, csipkelődünk, például ütögetjük egymást, ellopjuk egymás cuccait, mindenféle szitkozódást vágunk a másik fejéhez stb:. Olyan dolgokat csinálunk viccből, amiért egy sima barát megharagudna, de mi még egyszer sem vesztünk össze, mióta megismerkedtünk. Minden nap órákat beszélgetünk a neten, sokszor hajnalig :S


Úgy elmondanám neki, hogy mit érzek, de sajnos ő hetero és nem akarnám tönkretenni a barátságunkat :( Ha legalább egy kis esély lenne arra, hogy járjunk, akkor már rég elmondtam volna neki, de hát sajnos ennél reménytelenebb dolog nincs a világon...


Mit tanácsoltok?


UI: Bocsi, hogy könyvet írtam :D


2014. márc. 6. 00:29
 1/7 Grim13 ***** válasza:
nem olvastam végig és bocs hogy troll leszek de szerezd meg, és ha mind a ketten elmúltatok 18 (nem összesen hanem külön külön) akkor vegyétek fel videóra azt a jelenetet és küldjétek el nekem!
2014. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 biohazardxxx ***** válasza:
50-50% az összeveszés... viccet félretéve hát nehéz döntés ha elnyomni nemtudod magadba akkor menjetek el szorakozni kicsit itasd kicsit aztán mond el neki mi van ugy kicsit könnyebb lesz majd felfogni neki. ha nemet mond legalább nem szenvedsz tovább és majd keresel mást aki leszboszi mint te. tudom kcisit furán hangzik de ne áltasd magad azzal hogy vársz és nem kérdezel rá csak magadnak okozol fájdalamt feleslegesen. amugy szűz vagy még? nyugi nem pervzségből kérdem....
2014. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát már nem vagyok szűz :D Amúgy nem vagyok leszbikus sem, inkább biszexnek mondanám magam, mert voltak már fiúkkal is kapcsolataim, de ilyen szinten még soha sem voltam szerelmes senkibe :/
2014. márc. 6. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:

a következő ilyen szembenézés után csókold meg,lesz ami lesz.

legalább eldől a dolog.

ha belemegy,akkor meg ne rohand le az érzéseiddel,csak nyugtázd csendben.

2014. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy buli hevében smárold le, a nők nagy többsége kapható rá. Ha nem igazán tetzsik neki, attól még maradtok barátok, mert a nőknél egy általában bőven belefér egy szorosabb barátságba. Viszont ha pozitívan fogadja, akkor hagyd, hogy maguktól alakuljanak a dolgok. Szerintem nem mondani kéne, hanem mutatni, úgy sokkal kisebb ellenállásba fogsz ütközni. ;)
2014. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Majd ha úgy alakul, akkor megpróbálok "lépni" valamit :)
2014. márc. 6. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég nehéz a helyzeted kis csaj :D de szerintem gondolod át alaposan mit lépsz! Próbáld meg kideríteni hogy ő mit érez irántad, lehet te sem vagy neki közömbös lehet ő is azt érzi amit te, csak elnyomja magában. De sajnos nem tud senki a másik fejébe látni. Ha megpróbálod lehet elveszíted a legjobb barátnődet de az is benne van hogy összejöttök.

Ajánlom figyelmedbe ezt a kis videót, a zene nyálas de elég tanulságos történet, talán ez segít a döntésedben


https://www.youtube.com/watch?v=6_N9mBLirLw

2014. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!