Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 10 évvel idősebb házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 évvel idősebb házas asszonnyal jöttem össze (43 éves). De sem az urát megcsalni nem akarja, sem lemondani rólam nem akar? Mit akarhat ez a nő?

Figyelt kérdés
A netten jöttünk össze, már negyedik hónapja tart a szerelmünk,éjjeleket beszélünk át, egy kissé vallásosnak tűnik,nagyon találunk, de az urát megcsalni nem akarja semmi áron. Már vagy háromszor felmondtam neki, de mindig visszarendeződött a dolog, és folytattuk tovább. Egyszerűen nem tud elhagyni, azt mondja ,én elhagyhatom, de ő akkor is fog szeretni egy "ici...picit", ez egy olyan meghatározhatatlan mennyiség, aminek szerintem nincs értelme. Sem szakítani nem tudunk, sem eljutni a szexhez!!

2014. márc. 10. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
...Tényleg Mi tudjuk mit akar?
2014. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "háromszor felmondtam neki" rész nagyon tetszik! :D


Mi ő, az alkalmazottad? :P


Egyszerű... érzelmekben hiányt szenved, és ezt tőled megkapja, ezért ragaszkodik. De kilépni a házasságból nem mer, mert stabil hátteret nyújt neki, de te bizonytalan lennél neki...


Ha meg csak szex, akkor fél, hogy lebukik, aztán meg mindent veszít.

2014. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!