Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve hazahoztam az első komolyabb barátomat .. Anyának nem volt szimpatikus, így nem is jött többet.. Nyáron lett egy másik komolyabb kapcsolatom.

Anyunak feltünési viszketeksége lehetett?!

Amikor itt volt, mindig bejött a szobámba, és itt gépezett.. Hiába mondtam, hogy menjen ki. " jó,mindjárt" és óra múlva is ott ült. Itt volt, előtte mondja , hogy menjek oda hozzá, beleültetett az ölébe,elkezdett dédelgetni,stb.. és sokszor volt így

aztán volt, hogy ott aludhattam náluk

utána nem engedte, leégetett....

Jöttem haza , barátom már itt volt. Kapuból kiszaladt elém , megölelt .. és ezt látta barátom is. Aztán amikor már nem működött ,itt beszéltük meg a kapunk előtt, és kijött, állt , és nézett ...persze, hogy így nem mondtam semmit a barátomnak...

Ja, és ilyeneket csak a fiú előtt csinált eddig.

Mondtam neki, hogy hagyja abba, de nem hagyta.

Mit csináljak? A mostani barátomat már el sem akarom hívni. Mit mondjak miért nem hívom el ? és anyával mit csináljak ? :((



2014. márc. 10. 22:51
 1/8 baker2424 ***** válasza:
hány éves vagy? ha több vagy mint mondjuk 16 akkor mondd hogy anyukád nem komplett de ha ez nem zavarja jöjjön nyugodtan
2014. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. márc. 10. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vidd haza a barátodat!Mindig találkozz vele,de ne vidd haza!Anyád Saját magának akar ki tulajdonítani.Azt hiszi másé sem lehetsz,csak az övé.Ez is egy betegség
2014. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 baker2424 ***** válasza:
egy 17 éves lány nem viheti haza a baratját? akkor hol legyenek az utcán az alujároban parkokban?mit beszélsz te...megkell probálni rendezni ezt a dolgot de látom neked nem igazán ment és sajnos a pasid is olyan mintha nem is lett volna,egy olyan srác kell aki elég érett és intelligens ahhoz hogy segiteni tudjon neked vagy épp van elég tökös és oda áll anyukád elé és elmondja hogy most mivan :)
2014. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az a lemez, amikor újra a kicsi lányát akarná látni benned. Mond meg neki, hogy az agyadra megy, ha kell, erélyesebben is. Az én barátnőmmel is volt hasonló, az anyja járatta le magát a húzásaival, én diszkréten nyerítettem rajta, idővel felhagyott vele.
2014. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose fog vele felhagyni.Ha veszekszik a lány az anyjával az se jó megoldás.Meg a végén mindig az anya bünteti a lányát.És a büntetés elég durva szokott lenni,mert az ilyen anya mindent meg tesz a saját célja érdekében,hogy a lánya ne élvezze ki a fiatalságát
2014. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 baker2424 ***** válasza:
igyvan a lánynak felesleges hisz az anyja szemében az ö akarata szava semmit nem ér...épp ezért mondtam a fiut...vagy inkább férfi aki esetleg tud hatni egy nöre de ez nem fog menni egy 17 éves 50 kgos leszolizott csirának sajnos :D
2014. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyit ér az a "szabadság" amit más vív ki nekünk? Semennyit. Ez bizony a csaj köre, de a barátjának mellette kell állnia.
2014. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!