Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhanyagoltnak érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Playka kérdése:

Elhanyagoltnak érzem magam. Elegem van mindenből. Depressziós lettem?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. Sohasem volt tokeletes a kapcsolatunk nem olyan párra vágytam soha sem mind ő. Semmit nem lehet vele meg beszélni, alandóan az anyjaval beszel meg mindent aki kozvetlen a szomszedunk. Soha nincs velem, soha nem megyunk sehova,ha el is megyunk mindeg veszeked a vege.Magatol nem olel, nem puszil.Csak egyszer egy heten egy gyors szex. Az ágyba is ha le fekszunk o nezi a Tv-t. Ki teszi a karjat hogy gyere rá fekszem és nem beszelhetek mert mindeg valami erdekes megy olyankor a tvbe mikor meg szeretnek szolalni. És mostanaban már ugy erzem hogy ez nagyon kezd az agyamra menni. Egesznap szedulok, siro gorcseim vannak, mindha gubanc lenne a torkomban.Nem merek menni sehova magam mert felek hogy rosszul leszek a szedules miatt.De vele sem mert akkor meg attol felek hogy fel megy a pulzusom mert mindeg aggodom hogy ugyan bekeben jovunk e haza .. Kerlek irjatok meg hogy mit csinaljak ..

2014. márc. 11. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk dobd ki a francba és keress egy normális férfit...
2014. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
beszéltél már vele errőL? tettetek valamit h jobb legyen?
2014. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ahogy ezt leírtad, szerintem ez a kapcsolat már nagyon nem működik. Az alapból megöl egy kapcsolatot ha az anyja fontosabb mint te.
2014. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert ebben a kapcsolatban te sose leszel boldog. Ne pazarold rá tovább az éveidet.
2014. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
különben meg ha ez így van,"Sohasem volt tokeletes a kapcsolatunk nem olyan párra vágytam soha sem mind ő". akkor mit keresel még vele?
2014. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl okos, igaz?
2014. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek fontosabb az anyja mint a párja..ez hülyeség.
2014. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen.. nagyon sokszor mondom neki hogy ez igy nekem nagyon nem jo. De nagyon ragaszkodom hozza de mar magam sem tudom hogy miert .. Ha mondom hogy ezek a bajaim amiket le irtam akkor nagyon merges lesz. Mulltkor is mikor mondtam neki hozzam vagta a dohany tartot. De repult már a fejemhez tojás is.
2014. márc. 11. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik tényleg túlzásba viszik. A párom például hetente beszél a szüleivel én is. De van egy barátnőm akinek a párja mindent tényleg mindent megbeszél az anyjával és ő neki az első. Még egy farmert sem vehet a lány anélkül magának hogy a pasija anyja ne tudná. Mindenbe beleszól, még abba is amiről nincs semmi fogalma se.
2014. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nalunk ugy van hogyha a parom az anyjaval beszel hogy pl. a parom el kezd egy mondatot az anyja meg be fejezi.. aztan meg mind a ketten bologatnak hogy igen igy igy .. multkor is mentem anyoshoz kozolt velem egy dolgot amirol en ugye nem tudtam.. o pedig gunyosan .. Te meg nem is tudod ?? de nem ez az egyetlen dolog.. nalunk mindig igy van ez ..
2014. márc. 11. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!