Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor nincs kedve hozzam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nincs kedve hozzam?

Figyelt kérdés
ma kozos sulis program miatt osszefuttam a baratommal.aki mondta,hogy na akkor hazakiser,utkozben kiderult,hogy o mar elobb eszrevett engem a tomegben s latta ahogy keresem ot..de oda nem jott volna,aztan meg mikor koszont el mondta,hogy majd holnap beszelunk..szoval akkor most mar nem is akart ma beszelni velem ha egyszer osszefuttunk..s vajon oda se jott volna ha en eszre nem veszem..?

2014. márc. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A válaszom, nem, nincs kedve hozzád.
2014. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod kicsit:) De ha nincs is kedve ne aggódj rajta, megesik, talán fárasztó napja volt:)
2014. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ebből teljesen az jön le hogy nem kellesz neki eléggé.

Nézd meg ezt a filmet: Nem kellesz eléggé

[link]

Be is ilesztettem neked a film linket olvasd el és tölsd le sokat fog neked segíteni írtóra sokat.

Én is jártam anno hasonló helyzetben sosem tudtam hogy mikor kellek és mikor csak játszik velem egy srác aztán idővel rájöttem a jelekre és elkeztem az eszemre hallgatni és mára már nem hagyom hogy egy pasi játszadozzon és kihasználjon mint anno.

2014. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!