Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú és van egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és van egy lány. Tudjuk, hogy a férfiak és a nők mennyire különböznek. Mi a véleményetek a következő történetről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(20) és van egy lány (19). Párkapcsolatban élnek négy hónapja.A fiú ma iskolában volt, lenyomott 9 órát és hullafáradt volt. A lány délután ment iskolába és-mivel holnap vizsgázik- idegbeteg volt. A fiú kiment a lány elé, hogy elkísérje az iskolába. A lány egész úton idegbeteg volt, alig lehetett hozzászólni, de a fiú nem szólt semmit, szépen elkísérte iskolába, megértette, hogy feszült. A fiúnak a 9 óra suli, illetve a lány idegbetegsége teljesen lefárasztotta az agyát, ezért visszament a kollégiumba és befeküdt az ágyába, hogy pihenjen. Ráírt a lány, hogy a sulija után lenne-e kedve a fiúnak találkozni egy puszira, ha jön a kolijához? A fiú erre azt mondta, hogy ne haragudjon, de most nincs, mert hulla fáradt és nem akar ma már kimozdulni a szobából. A lány éppen múlt héten mondta a fiúnak,hogy ha nincs kedve találkozni, akkor azt mondja meg őszintén. A fiú így tett. A lány megsértődött, hogy a fiú ennyire nem képes, hogy találkozzon vele egy puszira. Ebből a sértődésből vitatkozás lett, melynek a végén a lány kinyögte, hogy legyen szünet, át kell gondolnia, hogy szereti-e a fiút. Meg hogy lehet jobb lenne külön. Kinek van igaza?
2014. márc. 11. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell igazságot szolgáltatnunk. Ha szünetet akar, akkor úgyis szünetelni fogtok. Amúgy egyértelműen a lány fújja fel, de ez tök mindegy. Vizsga után majd higgadtan átgondolja az egészet, addig hagyd békén.
2014. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiúnak van igaza.
2014. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindkettőnek megvan a maga igaza
2014. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem csak azért fogom a lány pártját mert én is az vagyok, hanem mert egy héten két nap nekem is 9 órám van és ebből egyik nap 3 másik nap 2 tesi, elég szigorú tanárral, és aztán péntekenként is fél hatig benn kell lennem a suliba, 16 évesen. Mégis van még erőm haza buszozni, haza sétálni, és megtanulni másnapra. Lehet nem hangzik soknak, de ha 16 éves lányként birom. Akkor egy puszi ne okozzon már gondot. Lemehetett volna tényleg csak eg puszira, aztán mondta volna hogy "Bocsi most fáradt vagyok" vagy valami.
2014. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha lefekudt akudni, minek irkalt? Miert nem akudt?

amugy nyilvan a fiunak van igaza, de gondolom te vagy a fiu, igazsagbol meg van megegy verzio, vagyis a lanye...

viszont az egesz helyzet hulyeseg, ha ezen kepesek osszekaoni...

2014. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
manipulacio a lany reszerol?
2014. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat lényege a kölcsönös bizalom és megértésen alapul. Én megérteme, hogy neki baja van és ő megérti hogy én fáradt vagyok. Lehet jobb is az, hogy szünetet akar a lány.
2014. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bodnar edit válasza:
Hát a párkapcsolatok szerintem furán alakulnak ha valami nem úgy sül el, mint ahogy valamelyik fél elgondolja! De nem szabad elfelednünk, hogy alkalmazkodni tudni kell! És ez iratlan szabály, meg kell tanulniuk tisztelni, becsülni a másikat, és bizony tudomásul venni, ha a másik éppen nem áll a helyzet magaslatán! Ha valóban szeretitek egymást, le kell ülnötök és megbeszélni ezt és a többit ami majd ezek után fog történni veletek! Mert amíg van mondani valótok egymásnak adig nincs baj! Sok sikert kívánok a kibéküléshez , mert a neheze még ezután jön fiatalok! Egy 58 éves , de aki még nem érzi magát öregnek, hölgy tanácsolja ezt nektek! Legyetek boldogok és bizzatok egymásban!
2015. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!