Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, milyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen helyzetben tennétek ilyet? És én mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég jóban lettünk az egyik srác osztálytársammal. Nagyon sokat nevettünk együtt, minden nap többször beszéltünk, elmentünk ide-oda. A kapcsolatunk több lett, mint barátság és ezt mind a ketten tudtuk. Voltak nagyon romantikus pillanataink együtt. Pár napja elhatároztam, hogy szeretném tisztázni vele a dolgokat. Én mindig őszintén beszéltem neki arról, hogy érzek iránta. Ő azt kérdezte, járnék-e vele, én megmondtam neki, hogy igen. Azt felelte, hogy ő is szeretne járni velem. Majd hozzátette, hogy most nem áll készen egy komoly kapcsolatra és hogy csak bántana engem. Én féltem, hogy elvesztem a barátságát, ezért megmondtam neki, hogy bár nincs rendben, elfogadom a döntését, maradjunk akkor barátok. Azóta a suliban nem köszön, nem ír, nem beszéltünk, még csak rám se néz, mintha attól félne, hogy kiégetem a retináját... Közben facebookon mindenféle furcsa idézeteket posztol, pl hogy aki ki akar lépni az életéből az úgyis ki fog. Nem értem, hogy mi történt vele, hiszen korábban szeretett velem lenni, csak azért maradt fenn sokáig, hogy beszéljünk, azt mondta, hogy imád, ölelgetett és simogatott, naponta 100szor elmondta, hogy mennyire szexi vagyok. Én nen akarom elveszíteni őt. Szükségem van a barátságára, akkor is, ha ez a maximum, amit kaphatok tőle. Miért hanyagol és mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

2014. márc. 15. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem fogod megtudni-megérteni,hogy mi van a fiúk lelkében legbelül,és nem is fogja elmondani.Viszont ha neked nagyon fontos:-hagyd,hogy magától sodrodjon melléd.Ne eröltesd,de mindig légy készen,hogy melette legyél ha kell.Ne légy tolakodó,de ne is távolodj el tőle.Pengeél,de értékelni fogja,hogy van valaki akire számíthat,és nem erőszakolja magát az életébe.
2014. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiégetem a retináját. Ez kész. :D De édes...:D

Várj türelemmel. Mást nem tehetsz. Kitartás!

2014. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!