Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elolvasta a naplómat és magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasta a naplómat és magát hibáztatja a történtekért. Hogy értessem meg vele, hogy téved?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve együtt vagyunk és tegnap kicsit segített átalakítani a szobámat. Megtalálta a régi naplóimat és amíg fürödtem, beleolvasott.

Mikor azokat írtam, eléggé ki voltam borulva. Ha egyedül voltam, csak sírtam és általában miatta. Akkor még nem voltunk együtt, ő már akkor is a "népszerű, helyes srác" volt, én meg a "stréber lány, aki elvész a tömegben".

Szóval a naplómba írtam le mindent, ami egy kicsit is bántott és most magát hibáztatja azért, mert nem voltam boldog. De könyörgöm, akkor még nem is voltunk együtt, honnan tudhatta volna?



2014. márc. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szent Johanna gimiset játszotok?:D
2014. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy abban vagdosták volna magukat és hánytak volna minden evés után csak azért, hogy megfeleljenek másoknak és így kicsit könnyebbnek érezzék a dolgot... :)
2014. márc. 16. 18:42
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
nem lett volna hozzá joga.... A naplót nem másnak írják általában
2014. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, emiatt össze is vesztem vele elég rendesen.

Azt mondta, hogy csak "belelapozott" és meglátta a nevét, kíváncsi volt, hogy mit írtam róla.

2014. márc. 16. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló helyzetem.. De én nem naplót írtam, csak pár zűrösebb napom feljegyzései, firkái kerültek egy papírra. A párom megtalálta és persze végig is olvasta.

Ő is hibáztatta magát, de aztán leültünk és hosszasan átbeszéltük a dolgokat. Ez segített neki is és Nekem is, sikerült még jobban kezelnem a múltamat..

Ajánlom nektek is a beszélgetést, hisz csak az oldhatja meg a problémát ami fenn áll. Mond meg neki, hogy nem ő tehet róla, mond el a valódi problémák okát.

Amúgy az, hogy hibáztatja magát, az picit onnan is eredhet ahogy a naplódat írtad. Mármint írtál biztos Róla és a Fájdalmaidról és ő ezt így tette össze. Hogy ő az oka..

Na ezt kéne megbeszélnetek :)

Sok sikert és boldogságot ! :)

2014. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

azonkívül, h megbeszélném vele nyugodtan, kölcsönös, értő kommunikációval, h az a múlt, ideje továbblépni, de azért ezt az elolvasást is megbeszélném vele. Én is rohadt sok mindenre kiváncsi vagyok, de ami nem tartozik rám, az nem tartozik rám.

Ha vkinek velem kapcsolatban vmi titka van, az ő döntése, h titok marad-e. Ha rám tartozik és bízik bennem; remélem egy nap majd elmondja.

2014. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!