Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok és van egy fiú az osztályban akibe beleszerettem.

Már két hónapja. Nagyon szeretem és van pár jel hogy ő is hasonlóan érez irántam. Szerintetek elmondjam neki? A válaszokat előre is köszi.



2014. márc. 18. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mondd
2014. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne mondd
2014. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is beszélgess vele és az alapján próbáld meg eldönteni, hogy tényleg érez-e valamit irántad. Aztán, ha eljött az idő csak, akkor mondd!
2014. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Sokat beszélek vele mivel a tanárok az osztályteremben októberben mellé ültettek. Azért csodálkozok hogy eddig nem jött rá...
2014. márc. 18. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
11 évesen mi a f.a.s.z.nak akarsz fiúzni?Tudod ennyi idősen egy "kapcsolat" arról szól hogy néha-néha megfogjátok egymás kezét és a folyosón ha összetalálkoztok megölelitek egymást...ennyi idősen az én osztálytársaim is ezt csinálták.Menjél legózni vagy nézd a Minimaxot.A fiúzást meg pihentesd még néhány évig nyugodtan!
2014. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minimax??? Már rég nem nézem!
2014. márc. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!