Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon működni fog? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működni fog? Nagyon fontos ez nekem!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel nagyon szép és szorgalmas is , de nagyokat tudunk veszekedni sok apróságból óriási ügyeket csinál (pl nem fogom meg a kezét , megáll megsértődik) kb. 1 hónapba minimum 2x fajul el annyira a dolog , hogy "szakítunk" , de végül mindig egymás mellett kötünk ki én se voltam még mással soha és ő sem vajon van értelme folytatni? vagy 18 évesen nagyon ráérek még? mit tegyek? Nem akarom elrontatni az életem ha otthagyom lehet , hogy életem végéig bánni fogom és nem találok jobbat , ha meg nem hagyom ott 20 év múlva arra döbbenek , hogy nem is buliztam nem csajoztam , ( a barátaimat nagyon elhanyagoltam) stb. Úgy érzem ez lehet eddigi életem legnagyobb dilemmája. Szépen kérek mindenkit hogy a hozzászólása alá írjon nemet és kort is , nagyon köszönöm.

2014. márc. 20. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
UI: 100% ig biztos vagyok benne , hogy nagyon sértődékeny és a veszekedések 90% miatta vannak
2014. márc. 20. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátnőd? A leírásodból ítélve nagyon gyerekes a viselkedése...

20L

2014. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 éves ő is
2014. márc. 20. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy hogyan tovább. Ő hogyan képzeli el, mennyi esélyt lát, mi a véleménye a két esetleges útról. (Együtt maradtok és "nem éltek", vagy külön úton folytatjátok, de később már nem lesz visszaút.)


Én egyébként úgy gondolom, hogy akik ennyire fiatalon jönnek össze, és évekig együtt vannak, később (20-30 között) előbb-utóbb szakítanak. Régen ez valahogy nem volt ennyire "szokás", most meg sok esetben ezt tapasztalom az ismerőseim körében. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy ha együtt maradtok, ti is így végzitek. De ha már ilyen sűrű a veszekedés kettőtök között, az az érzésem, hogy szakítás lesz a vége, ha nem tudjátok megbeszélni és nem sikerül megoldást találni.


Szóval szerintem mindenképpen rágjátok át a témát, és remélem megoldódnak a problémák. :)


20/L

2014. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű matematikai műveletekkel az összes érzelmi összefüggésre rájöhetsz.


Ugye tudjuk azt,hogy 18-4=14,tehát mindketten 14 évesek voltatok,mikor összejöttetek.Na most az érzelmi háttere ennek:egy 14 éves lány és egy 14 éves fiú még nagyon,de nagyon gyerek.Főleg az élet ilyen szintjéhez:az elköteleződéshez.14 évesen lehet kb.elkezdeni a haverokkal,barátnőkkel a moziba járkálást,a tinidisco-ba járást(de még ezt is módjával),koncertekre járást(szintén módjával).

És akkor fordítsuk meg a műveletet:

14+4=18.Így hát megkaptuk a jelenlegi korotokat.Ez a 4 év arra volt jó,hogy megismerjétek(és kiismerjétek) egymást.Ahelyett,hogy többet lettetek volna a barátaitokkal,ti inkább együtt voltatok,egymáson lógtatok,egymásnak vettétek el tulajdonképp az idejét.Azért mondom ezt basszus,mert lányként érzem,hogy 2 év nekem sem volt semmi(15-17 éves koromban volt egy komoly kapcsolatom),de két 14 évesnek basszus..én már voltam 15(azaz 9.-es),de ti még csak 8.-asok voltatok.


És akkor most még gondold el,hogy hány éved van vajon hátra az életedből..

-Mennyi barátnőd lehetne?

-Mi van akkor,ha nem ő az igazi?

-Mi van akkor,ha ő az igazi?

-Mi lesz,ha egyszer megcsal?

-Mi lesz,ha egyszer összeházasodtok,gyereketek lesz,és aztán jössz rá,hogy te élni szeretnél?

-Mi lesz,ha nagy baj lesz kettőtök között,de megszeretnéd valakivel beszélni?Hol lesznek a barátaid?


Ezeken gondolkodj!Ennyire nem éri meg.Próbáljatok egy kicsit szünetelni szerintem!


18/L-igen,tényleg!

2014. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Probáld meg mással is ,ha nagyon hiányoztok egymásnak akkor egymásnak vagytok teremtve.30/N
2014. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. miért kell a 18 évesnek szakítani mert nem élt eleget???

másnak még egy barátnője se volt ennyi idősen, neked meg már több év tapasztalat ott van a hátad mögött. semmiképp se gondolj arra, hogy elvettétek ezt az időt egymástól. ezt az időt egymásnak adtátok, és együtt fejlődtetek.

Azért ne szakítsál 18 évesen, mert nem éltél eleget, és majd egyszer 32 évesen el kell venni ezt a lányt. Addig még rengeteg idő hátravan, addig még rengeteg minden fog veled történni. Ha nem szereted, ha nem vagy vele boldog, ha kikészít, és már nem bírod tovább: akkor szakíts.

de csak azért, mert félsz, hogy nem lesz elég időd élni... hát ez elég hülye indok egy 18 évestől.

2014. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és a 30 éves nő tanácsát nehogy komolyan vedd, mert úgy hülyeség, ahogy van.
2014. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!