Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Ellenőrizgetem a párom telefonját, közösségi oldalát, e-mailjeit, állandóan gyanúsítgatom és azt hiszem hogy megcsal. Elképzelem ahogyan munka helyett csajozik, másokkal flörtölget, megcsal és magamat kergetem az őrületbe ezekkel a gondolatokkal. Faggatom hogy telt a napja, jeleket keresek arra hogy megcsal pedig ezt csak én képzelem be magamnak. Szeretnék ezen változtatni, de nem megy és úgy érzem hogy vagy bekattanok, vagy tönkreteszem ezzel a beteges féltékenykedéssel a kapcsolatunkat. Mit tegyek? Van valaki esetleg hasonló szituációban? 19 éves vagyok és ez az első párkapcsolatom. normális válaszokat várok.
2014. febr. 17. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap keféltem vele.Üdv.:Noémi
2014. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csald meg előbb te!
2014. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dolgozz. Tanulj.


A munka távol tartja a bűnt, a szükséget és az unalmat.


Te nagyon unatkozhatsz, és nem tudod mi az a munka, ha azt hiszed, munka helyett a párod csak csajozik.

2014. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

szegény srác.....jól kilehet már...


3-asra hallgass jót mond!

2014. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tubifex ***** válasza:

ez beteges dolog. menj el pszichiáterhez.

akik szerelemféltésből gyilkolnak azok is elkezdik valahol... jobb megelőzni a bajt

2014. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen felesleges! Szerintem egy kapcsolatban pont az lenne a fontos, hogy megbízol a párodban.Ha a féltékenységnek nincs alapja, akkor csak magadat idegesíted vele.
2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!