Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és ez az állapot már nagyon régóta tart nálam.eddig semmi nem segített. azért írok mert remélem valaki tud hasznos tanácsot adni. előre is köszönöm. :)
2013. okt. 31. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pszichológus
2013. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek kéne segítenie? Ez akarat kérdése, de véleményem szerint ilyen lánynak kapcsolat sem való, minek az ha egyáltalán nem tudsz bízni senkiben?
2013. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
maradj egyedül
2013. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tartsál macskát.
2013. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de miről van szó pontosan?
2013. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tartsal kutyat
2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szokj rá a piára:))
2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már gondolkoztam azon hogy szakemberhez megyeek de ezt most sajnos nem engedi az anyagi helyzetünk.valóban nem tudok bízni senkiben és ez nagyon rossz de eljutottam arra a pontra hogy lépéseket akarok tenni az ügy érdekében. ha bárkinak van használható tanácsa szívesen fogadom a cikinus megjegyzésekből meg nem kérek.
2013. okt. 31. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységnek a legfőbb oka az önbizalomhiány. Nyilván te nem vagy megelégedve magaddal, és úgy érzed hogy nem felelsz meg a partnerednek, nem érted miért van veled. Ebből fakadóan minden lányra potenciális veszélyforrásként tekintesz aki a barátod közelébe megy. Ez a viselkedés viszont minden kapcsolatot kinyír, vagy pont ezzel vonzod be a bajt, és így visszaigazolást is szerzel magadnak.


A lényeg (persze csak ha igazam van) hogy az önbizalmadat fejleszd. Ki kell békülnöd saját magaddal. Meg kell szeretni azt aki vagy, és elfogadni a jó és rossz tulajdonságaiddal együtt.

Szerencsére erre ma már van számos módszer. Neten is lehet találni, de van jó pár könyv is a témában ami segíthet. A legtöbbnek az a lényege hogy a tudatalattid kell stimulálni.

Alapvetően az agyad irányít mindent, a reakcióid, az érzéseid stb.., viszont ha sikerül átvenned az uralmat, legalább részben, akkor ezeket mind megváltoztathatod. Olyan emberré válhatsz amilyen szeretnél lenni, csak akarat kérdése.

2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"már gondolkoztam azon hogy szakemberhez megyeek de ezt most sajnos nem engedi az anyagi helyzetünk."


van nem fizetős, oep által támogatott pszichológus is! körzeti rendelőkben szoktak lenni általában, és a pszichológus a pszichiáterrel ellentétben nem ír fel gyógyszert sem, szóval nem kell félni, hogy leszedál. :)

2013. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!