Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van remény arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lina93 kérdése:

Van remény arra, hogy egy "rossz" fiút megjavítsak?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindig is okos, értelmes, rendes, nem feltétlen szép külsejű srácokkal kezdtem.

Soha nem érdekeltek a helybéli nagy arcok...

Nem tudom komolyan venni őket, mivel tudom mire megy ki a játék részükről, emellett a drog nálam hatalmas kizáró ok. Hála Istennek mindig megtartottam tőlük a 3 lépés távolságot.

Most viszont munkám által nap, mint nap közöttük kell lennem, és van egy srác köztük, akivel mindig is jól elszórakoztam, el tudtam vele hülyéskedni, de soha nem gondoltam többet a dologba, habár elég jól néz ki.

Kb egy hónappal ezelőtt egyik rendezvényünk alkalmával kicsit ittasabb állapotba kerültem és végig ezzel a fiúval voltam, ment a szokásos nevetgélés, ami nálunk természetes, csak egyszer megcsókolt.

Meglepődtem, de nem elleneztem a dolgot, az esténk így folytatódott, úgy viselkedtünk, mint egy pár. Másnap vertem is a fejem a falba, hogy mi lett velem, megbolondultam, vagy mi történik?

Folyamatosan beszélgetünk azóta, többet, mint eddig bármikor.

Következő szórakozás alkalmával telefonon beszéltünk, mivel 2 különböző helyen buliztunk, akkor túlságosan is romantikus hangulatba kerültünk, meg is beszéltük, hogy amint hazaérünk, megáll nálam egy puszira, mire én 10 perc várakozás után észbe kaptam, és megírtam neki, hogy na elmész te a... oda, így nem is hagytam, hogy találkozzunk.

Péntek este viszont megint összegabalyodtunk egy szórakozóhelyen és együtt töltöttük az estét ugyanúgy, mint egy hónapja.

Tudom róla, hogy sosem volt komoly kapcsolata, nem is igazán szeretne és ezt azzal indokolja, hogy rettenetesen fél a csalódástól és a szabadságában való korlátozástól.

Először arra gondoltam, hogy tőlem nem akar komoly dolgot, de látom rajta, hogy próbálná bizonyítani, hogy komolyan vesz, ezt hangoztatja is, emellett kérlel, hogy ne haragudjak rá, hogy ilyen, nem szeretne bántani engem.

Nekem viszont nem megy ez a "kaland" mivel én inkább kapcsolat párti vagyok, bár még most is nevetek, ha belegondolok, hogy én meg ő...

Elkezdtem érezni valamit iránta, ezáltal el tudnám képzelni, hogy vele legyek.

Nem szeretnék ártani neki, szeretném megmutatni neki, hogy milyen jó is lehet egy kapcsolat. Szeretném, hogy megkomolyodjon picit, mert félek, hogy benne marad ebben az életmódban, hogy szórakozás, fű, pia, beteg haverok...

Nem akarom felforgatni az életét, csinál, amit akar, csak a rosszabb dolgokból visszavehetne picit.

Szerintetek lehet valami esély arra, hogy úgy alakuljon a dolog, hogy mi együtt? Ha igen, akkor lehetséges, hogy szépen, óvatosan alakítsam jobb irányba?


Azt sem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá, mikor munkahelyemre betoppan, zavarba hoz a jelenléte.


(Azt kérlek ne is mondjátok, hogy kerüljem el, mert lehetetlen...)



2014. márc. 25. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

túl sok a magyarázat... és ha igazi nő vagy meg valóban akarod, nem itt kérdeznéd meg...

biztos hogy akarod...? Miért? Kérdezd meg magad még egyszer..

2014. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor hol kérdezzem szerinted? A barátnőimtől, akik csak a kalandokban jelesek?

Igen, azt érzem szeretném és érdekel, hogy más normális emberek mit gondolnak...

2014. márc. 25. 01:35
 3/14 anonim válasza:
0%

1:valami irtó nagy r*banc lehetsz.

2:akit fiatalkorában nem neveltek meg 2 hatalmas pofonnal, és rátért a rossz útra, az letérni már nem fog.

2014. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy nő nagyon jó hatással tud lenni egy férfira, főleg ha a férfi szereti a lányt tényleg. Csak ne fojtsd meg, ha korlátozod és ez látványos, akkor el fog menni idővel. Hagyd élni, de legyen sok közös program is, így idővel meg fog komolyodni és leáll a fűről is. De sokkal nehezebb menet lesz, mint egy olyannal, aki nem szereti az ilyesmit. Ha keményebb cuccokat tol, akkor lehet jobban jársz, ha hagyod. Fogadjunk pultos vagy, csak nem értem, hogy aki ennyire értelmes és tud fogalmazni, helyesen írni, az hogy lesz pultos? Ebből a srácból is látszik, hogy nem vagytok egy szinten az oda járókkal, remélem tanulsz még, mert látszik az írásodból, hogy nem egy pult mögött kéne rohadnod :) Ismerek pultos lányokat, elég sokat, és nem épp az eszükről híresek, kár lenne érted. :) A sráccal meg hajrá, mi bajod lehet? Úgyis kiderül, hogy milyen valójában és megéri-e vele lenni.
2014. márc. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A rosszfiúkat nem lehet megjavítani,le kell lőni őket.

Dugjatok,költözzetek össze,szaporodjatok,sokasodjatok népesítsétek be ezt a földet,én nektek adom.

Ha kihagyod mindig azon fogsz jojózni hogy mi lett volna ha.

2014. márc. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs esély. fiatal még
2014. márc. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ajaj
2014. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te nem tudod megváltoztatni. Ha ő meg akar változni, akkor esetleg megváltozhat, és ebben talán tudnál neki irányt mutatni.

Egyébként hiába adunk mi itt tanácsokat, ha te nem tudod mit akarsz, ezért mire lennél képes, és mit volnál hajlandó elfogadni.

2014. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz...
2014. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Nagyon intelligensen fogalmaztál, csak azt sajnálom, hogy ismeretlenül olyan dolgot állítasz, amiről gőzöd sincs. :)

Remélem a való életben nem ítélkezel ilyen rosszindulatúan, mert biztosan nem értékeli a környezeted.

2014. márc. 25. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!